Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Jojobet Parasını İstedi 😁😁

Yaykinli09

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,596
311
83
2018 de Tipo dan 400 TL çekim verdim geldi para akşam saatleriydi gece 00 gibi tam hatırlamıyorum ya Kırgızistan yazıyordu ya Kazakistan telefon geldi dedi yanlışlıkla para gelmiş onu geri iade edin diye kapatın bı bakayım dedim bı baktim cep şubesine 28 bin TL gelmişti yine aradı hemen cep şubesine giriş yapamıyorum yarın bankaya gideyim dedim sürekli aradı aradı sonra dedim ki o hesabım blokeli avukatimla falan görüşeyim dedim 2 3 gün salladım 1 hafta sonra mi ne banka arıyor hesap sahibi de ağrıdan çıktı banka diyor ki yanlışlıkla para gönderdiğini söylüyor karşı taraf dedi bende dedim ki bana borcu vardı onu gönderdi istiyorsa yasal yollara başvursun dedim bir daha arayan soran olmadi

AKQJ

❝ ғᴀʀᴋɪɴᴅᴀʏɪᴍ ❿'sᴜᴢᴜᴍ ❞
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,591
5,131
113
Bana puliden 6 defa 600 gelmisti kimse arayip sormadi 1 ay ugramadim bakiye felan eksiye girer die ama hic bisey demediler . Koskoca jojo 300 u napcakmis onu anlamadim. Bide bunu antepliden istiyor alma ihtimali hic yok 🤓😁

saykodeli

Im Psychedelic
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,063
386
83
Konunun rezilliğine bakar mısınız nasıl bir kafayla yazmışlar acaba geri ödeyin diye ahahhaha kim öder lan enayiler

saykodeli

Im Psychedelic
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,063
386
83
2018 de Tipo dan 400 TL çekim verdim geldi para akşam saatleriydi gece 00 gibi tam hatırlamıyorum ya Kırgızistan yazıyordu ya Kazakistan telefon geldi dedi yanlışlıkla para gelmiş onu geri iade edin diye kapatın bı bakayım dedim bı baktim cep şubesine 28 bin TL gelmişti yine aradı hemen cep şubesine giriş yapamıyorum yarın bankaya gideyim dedim sürekli aradı aradı sonra dedim ki o hesabım blokeli avukatimla falan görüşeyim dedim 2 3 gün salladım 1 hafta sonra mi ne banka arıyor hesap sahibi de ağrıdan çıktı banka diyor ki yanlışlıkla para gönderdiğini söylüyor karşı taraf dedi bende dedim ki bana borcu vardı onu gönderdi istiyorsa yasal yollara başvursun dedim bir daha arayan soran olmadi
Ahahahaha ne şanslı adamsın sen ya

Atashk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,744
1,551
113
Kardo. Avatarın nerde senin türk bayragı :D bu olayı 100.kez duydum senden. Ee tehdit etmişlerdi hani. Burda biraz eksik yazmışsın

Honeyman

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
967
438
63
harbi komedi ama seviyorum jojobeti :D

dincer33

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,815
621
113
jojo şimdi yeni yılda herkese 1000 lira nakit eklerse oturup ağlama ama :)

Hk532

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,152
481
83
Jojobet 29 Ekim de 150 TL eklemişti hatırlarsanız 300 TL kazanç elde etmiştim yanlışlıkla bana 2 kere 300 TL ödediler koskoca jojobet 300 TL nin hesabını soruyor bana hemde Antepliye 😁😁
Sosyal deney olabilir mi? Belki geri versen 3k ödül verirler. Vermeseler kamera hani nerede derdin 😃

null11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
156
54
28
bizeded iki kere ödediler aynı şekilde ödediler bende antepliym yanu afedermiym

The Magician

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,331
3,132
113
300 lira için bunu yapıyorsan, yarın herhangi bir grup sitesine yatırdığın için seni severler arkada Antep'in hamamları fon müziğiyle. Dikkat et oynadığın yerlere, mimlerler çünkü.

Antep7575

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,842
3,468
113
Uğraşmak isterlerse uğraşırlar yan siteleri çok birinde denk getirirler isteseler😁
Yan sitelerinden dolayı haklısın ama
Knk ah ah 300 TL değilde keşke 300 milyar atsalardi en azından değerdi valla seninkileri yapmaya ama inanıyorum bir gün bana da böyle birşey olacak başımıza her türlü şey geliyor belli olmaz umutla bekliyorum

Antep7575

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,842
3,468
113
jojo şimdi yeni yılda herkese 1000 lira nakit eklerse oturup ağlama ama :)
Knk hesaba para yüklesem bilgi vermezsem kimsenin haberi olmaz ki dediğine baksana hesaba 300 atacam bilgi verecem onlara sonra düşecekler yani yılbaşında yükleme olursa bana da olur tekrar rahat ol 😁😁 tekrar yanlış gönderirlerse işte ona tam gülerim 😄

Athena

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,872
1,868
113
Jojobet 29 Ekim de 150 TL eklemişti hatırlarsanız 300 TL kazanç elde etmiştim yanlışlıkla bana 2 kere 300 TL ödediler koskoca jojobet 300 TL nin hesabını soruyor bana hemde Antepliye 😁😁
Rezillere bak kepçe ile aliyolar daha doymuyorlar ugursuzlar çok iyi yapmışsın

Edebiyat0035

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
477
192
43
Soyle milletin dunya kadar parasını yedınız bakiyesini sildiniz 300 TLnizi yedik diye aglıyorsunuz. Baskasının paranızı yemesi nasıl bir duygu anlayın

liberte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,015
1,589
113
Knk hesaba para yüklesem bilgi vermezsem kimsenin haberi olmaz ki dediğine baksana hesaba 300 atacam bilgi verecem onlara sonra düşecekler yani yılbaşında yükleme olursa bana da olur tekrar rahat ol 😁😁 tekrar yanlış gönderirlerse işte ona tam gülerim 😄
forumda görüyorlarmış. bir ajan kız üye oluyor. antepliyi kafalıyor. sonra adres buluşma : )) devamı masal...

Antep7575

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,842
3,468
113
300 lira için bunu yapıyorsan, yarın herhangi bir grup sitesine yatırdığın için seni severler arkada Antep'in hamamları fon müziğiyle. Dikkat et oynadığın yerlere, mimlerler çünkü.
Knk sen beni tanımıyorsun herhalde bu sektörde benim tokatlamadigim kimse kalmamıştır kısa özetini geçeyim eskiden paykwik kart kod vardı bilir misin bilmiyorum ama adama 1 kere 300 TL gönderdim kodu attı bana 2. Sefer 3000 attım dedim bilerek ama ikinciyi atmadım kodu yine yolladı üçüncüye 6000 lira daha attım dedim yine kodu attı kapattım ertesi gün beni arıyor yanlış kod attım diye
Yani bizim zamanında bir kulağımızın arkası kalmıştı o günden sonra kimseye göz açtırmam