Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Jojobet'i Dolandıramadım

papa26

Üye
Yeni Üye
21
2
3
Beyler ıp sıkıntısı sebebiyle hesabın para çekme bölümü kapandı napmam gerekiyor çözüm bulan var mı

Bayfetuncay

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,111
167
63
aynı ıp den bırden fazla uyelık olunca normal kardeşim şansın yok bazıları çekım vermıstı

Batuhan33

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
201
42
28
Beyler ıp sıkıntısı sebebiyle hesabın para çekme bölümü kapandı napmam gerekiyor çözüm bulan var mı
İP SIKINTIN VARMIŞ İŞTE KARDEŞİM BUNUN SORUNU OLMAZ ... ÇOKLU UYELIK ACMISSIN YOK AÇMADIM DIORSAN GİDEN 100 TL ZATEN 2 MAÇ YAPTIN YATTI GİİTTİ NE OLCAK CANIN SAĞOLSUN

papa26

Üye
Yeni Üye
21
2
3
Açmadım demedim kardeşim daha öncede vardı ilk defa bu sıkıntıyı yaptılar belki çözüm bulan vardır diye başlığı açtım

Xxmannn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
5,153
2,210
113
AF429448-D5F8-4C4C-AA3C-F1DA70E4FF60.jpeg 15 lira freebet 1400 oldu bana da aynısını yapmasınlar şakın.gerçi tek IP tek üyelik var bende inşllh sorun yaratmazlar

allenderons

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,715
537
113
Kardeş tek çözümü var oda şansına bazen coklu hesap diyip donmuyotlar yada arıyorlar benim hesap kapanınca ekran ss lerini alıp şikayet vara yazmıştım ertesi günü arayıp şikayeti kaldırmam neticesinde hesabımı açacaklarını söylemişlerdi bende kaldırdım hesabımı açmışlardı çekim yapmıştım

N/A

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
9,434
6,676
113
Adamın yaptığı etikete bak.! İşte bu yüzden bizim Ülkeden bir bok olmaz. Hem çakallık yap hemde çamur at

5E108390-E601-4AAA-B461-1401AF19F749.jpeg

papa26

Üye
Yeni Üye
21
2
3
ya hanginiz hesabınıza 2-3 freebet gelince canlı desteğe yazdınız bana fazla freebet geldi diye freebet delikanlılığı yapmayın

papa26

Üye
Yeni Üye
21
2
3
Ben çoklu hesapla 2 freebet almışım sen tek hesabınla 2 freebet almışsın? 2 side haksızlık değil mi admin? Niye benim yaptığım çakallık? 5 etiket yazma zorunlululuğumuz var ki onları yazdık, yardımlaşamıycaksak ohoo işimiz var

N/A

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
9,434
6,676
113
Ben çoklu hesapla 2 freebet almışım sen tek hesabınla 2 freebet almışsın? 2 side haksızlık değil mi admin? Niye benim yaptığım çakallık? 5 etiket yazma zorunlululuğumuz var ki onları yazdık, yardımlaşamıycaksak ohoo işimiz var
:) ya git işine kardeşim. Sıvama daha fazla