Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Jorge Jesus: Hala Umudumuz Var

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,439
22,709
113
Şu pozisyonda takımı boşa çıkarmak hata olur

Gokhandgnc35

Kırmızısı Yoktur Aşkın Ya Sarıdır Ya Lacivert 💛💙
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,788
10,394
113
Her mac 4 lu defansla cikiyorsun ama ne hikmetse derbiler ve uefada büyük maclarda 3 lu defans oynadin cogunda gol atamadin 60 dan sonrada hepsinde döküldün ayrica yanlis oyuncu secimlerin oyunu okuyamaman abi pedro 78 dk nasil 11 de oynadı merthakani niye çıkarıyorsun her hafta ortasahayi niye degistiriyorsun emre mor nasil 11 oynamaz su takımda oyuncularida inancsiz hale getirdin taktik maktik bisey yokki takimda kaba gürültü gevsek gevsek top oynuyorlar çünkü sistem vs hicbirsey yok bence defolup gitsin her mac olay kadro degisimleri sacma sapan oyuncu değişiklikleri en büyük sorumlusu bu adam tabi alibeyde hicbir agirligi olmayan bir başkan cikip masaya vuramiyoe yumrugunu hem hoca hem oyuncular icin besiktasi tebrik ederim eze eze oynadilar ikinciyari ama ayiptir 10 kisi takimdan evinde 4 tanede yemessin be

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
Her mac 4 lu defansla cikiyorsun ama ne hikmetse derbiler ve uefada büyük maclarda 3 lu defans oynadin cogunda gol atamadin 60 dan sonrada hepsinde döküldün ayrica yanlis oyuncu secimlerin oyunu okuyamaman abi pedro 78 dk nasil 11 de oynadı merthakani niye çıkarıyorsun her hafta ortasahayi niye degistiriyorsun emre mor nasil 11 oynamaz su takımda oyuncularida inancsiz hale getirdin taktik maktik bisey yokki takimda kaba gürültü gevsek gevsek top oynuyorlar çünkü sistem vs hicbirsey yok bence defolup gitsin her mac olay kadro degisimleri sacma sapan oyuncu değişiklikleri en büyük sorumlusu bu adam tabi alibeyde hicbir agirligi olmayan bir başkan cikip masaya vuramiyoe yumrugunu hem hoca hem oyuncular icin besiktasi tebrik ederim eze eze oynadilar ikinciyari ama ayiptir 10 kisi takimdan evinde 4 tanede yemessin be
Ben yorum bile yapmak istemiyorum değmez valla
Tarihin en rezil Fenerbahçesi. 4 senedir her türlü hayal kırıklığını yaşadık

lumberjack

Çikolata gibi tatlısın ver aşkına kıtlasın 🍫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
Aybaşı siteye para atan kumarbaz sözü

pehlivan35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
14,936
5,123
113
10 kişilik takım sana 4 tane atmış
Ali Koç Fenerbahçe Spor kulübü tarihinin en loser başkanıdır adam Kadıköy de ne kadar rekor varsa hepsini rakip takımlara bittittirdi

lumberjack

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
ben her izlediğimde dahada şaırtıyır takım beni geçen maçta yine penaltı bkuna yendiler zaten penaltı vermese ilk golü atamıyor takım

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,439
22,709
113
Çok şişirildi jesus şimdi elde ne lig kaldı ne Avrupa kafasını da milli takım söylentileri karıştırdı büyük ihtimalle

lumberjack

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
10 kişilik takım sana 4 tane atmış
Ali Koç Fenerbahçe Spor kulübü tarihinin en loser başkanıdır adam Kadıköy de ne kadar rekor varsa hepsini rakip takımlara bittittirdi
9 kişi kalsa yine atardı bence hatta 5 kişi olsabjk noldu bilmiyorum bir anda en kötü berabere kalırdı

Mete011

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,268
800
113
Ne olduysa valencia o penaltıyı kaçırdıktan sonra oldu. 2-0 önde ve rakip eksik bir şekilde rahat oynayacaz dedim olanlara bak. Yazık yemin ederim. Kadıköyün Bi adı namı vardı

Bernardo1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,276
1,069
113
Senelerdir o kadar yardıma, desteğe, hakem kayırmasına rağmen olmuyor.
Tff hakem kurulu başkanı fenerli olmuyor
Kulupler birligi baskanı fenerli olmuyor
Daha once de tff baskani fenerliydi olmadı.

BJKrussz

Tek 🔫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,728
3,518
113
875BDBAE-78B0-45ED-9C71-323FF4B675BF.jpeg

Bernardo1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,276
1,069
113
Mesele 3 lu savunma degil ki
Bekler bek değil
Stoperler stoper değil
Raymondu ferdi savunuyor kağıt üzerinde adam 3 asist yaptı gol de cabası.
Sametin arkasına atılan her top gol.
Adamlar alioski ve jayden aldı bek olarak hala kanat oynatıyorlar beklerde.
Fener kadrosunu bana versinler
Jayden serdar atilla alioski
Crespo Irfan
Valencia Arda Ferdi
Batshuayi

Okndrms933

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,016
860
113
Jesusa portekiz ve brezilyada verilen onemi görünce biz fatih terime her ay ödül vermemiz lazım. En azindan boyle yenilince istifa ediyo. Bu adamdan cacik olmaz ilk geldiğinde şöyle böyle balon yaptilar . Adamin kendisi balon. Bu adam vitor pereiranin pipisi kadar takim yönetemez