Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Joybet - 20₺

karatasx

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
67
11
8
Babanın mı kardeş site. Ne bu cins cins tavırlar adam ödeme yapmadı diyor işte

oNuRKaN

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
131
11
18
Neyini uye edicem kardes ne yapiyorsan yap bul belani cok seyimeydi

• Beğen
Tepkiler: Kml

Mıro67

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
103
15
18
Babanın mı kardeş site. Ne bu cins cins tavırlar adam ödeme yapmadı diyor işte
Kardeşim her ödeme yapmadı diyen çok var bazı sitelere örnegin magnumbet dediler sahte site ödeme yapmadılar falan vs ama dendm çekim yaptım millet ailesini komple üye ediyor sonra vay efendim kötü site çekim yapamdk yalan dolan

hkeseroglu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
102
23
18
3 sene önceden 500 tl alacaklıyım bu siteden, o zaman da yatırımsız demişlerdi. çevrimi yapıp 150 tl maksimum kazanç sağlanabileceği söylenen bonusdan 150 tl çekim vermiştim, bakiyenizi 500 tl yapıp çekim verebilirsiniz demişlerdi. 500 tl yapıp çekim vermiştim o sefer de 250 yatırım yapın demişlerdi. e o tavıra ben de üstüme düşeni yapıp ana avrat düz girip terk-i mekan eylemiştim. lafın özü yavşak site arıyorsanız buyrun alın bonusu oynayın. hasbel kader çekim yaparsanız ne mutlu size. ama yatırım falan isterlerse.. onu da siz bilirsiniz. iyi forumlat.

oNuRKaN

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
131
11
18
3 sene önceden 500 tl alacaklıyım bu siteden, o zaman da yatırımsız demişlerdi. çevrimi yapıp 150 tl maksimum kazanç sağlanabileceği söylenen bonusdan 150 tl çekim vermiştim, bakiyenizi 500 tl yapıp çekim verebilirsiniz demişlerdi. 500 tl yapıp çekim vermiştim o sefer de 250 yatırım yapın demişlerdi. e o tavıra ben de üstüme düşeni yapıp ana avrat düz girip terk-i mekan eylemiştim. lafın özü yavşak site arıyorsanız buyrun alın bonusu oynayın. hasbel kader çekim yaparsanız ne mutlu size. ama yatırım falan isterlerse.. onu da siz bilirsiniz. iyi forumlat.

Yasa birader ama gelde anlat bu cahil usaga

Mıro67

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
103
15
18
Siz niye aglıyorsnz onu anlamdm ulan sanki para yatırmışlar da çekim yapamamışlar deneme bonusu adı üstünde denyrsn siteyi ister üye olun ister olmayn bedava para için bu kadar aglamyn

oNuRKaN

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
131
11
18
Sen gerizekalimisin bizim ne kazancimiz yada zararirimiz olacaj sizin alacaginiz bonustan magdur olmayin diye soyluyoruz sonucta emek verecekler

N/A

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
9,436
6,676
113
Taze bir bonus daha yeni geldi haberi dok verdiğim site çok saçma siteydi ama bu site sağlam siteye benzyr şuana kadar paylaştıgım en kötü bonus veren sitesi dünki site herneyse beyler ben de şimdi aldım bonusu yatırım şartsız tek maç alt üst kombine alt üst geçerli en az 1.80 oran http://m.joybet119.com/#!/live-support#ok artık kazanan bizi görür diye düşnyrm o kadar paylaşm yaptık ha kötü söz söylen olursa bir daha paylaşım yapılmyackdır :) 20 TL bonus bir de arkadaşlar üye olurken kayıt formunda 1.2.3 adımlar yazyr 1. Adımı tamamldgnz zmn 2. Adımın üzerine tıklayn
Sağol dostum da taze değil bu 1,5 yıllık bonus :D

dembele3538

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
173
41
28
canlı destek hemen atıyor boş yere üye olupta vaktinizi harcamayın emeğinize yazık

postuk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
200
18
18
Üçkağıtçılığa yeni boyut getirmiş sitedir, boşuna üye olmayın
Para falan hiç yatırmayın aman ha