Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Joybet 50 TL Deneme Bonusu Yatırım Şartsız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hizal01

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
255
98
28
Sitede şua sıkıntı var örnek olarak gir şimdi kullanıcı adınla mail telefon numara salla direk üyesin istedin kadar yap bu arkadaşta öyle yapmıştır istersen dene şimdi
Oyle sacmalikmi olur ya adam akıllı bir site olsa o sistemde olmaz tamam dur bekle tekrar üye olmayı deniyecegim bakalım olacakmi

Hizal01

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
255
98
28
Denedim tekrar üye olmuyor kardeş site calisanimisin nesin anlamadim

Hizal01

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
255
98
28
Ya kardeş sen neyi zorluyorsun ya sahtekar bir site boş ver uğraşma senin kazancin ne bu siteden ben karallar gibi 4 siteden oynuyorum 3 u burda sponsor atlasbet betlist kulisbet 4 uncu bende kalsın ben bu kumarı hergun 24 saat oynarım ve yıllardır oynarim yaşım 40 fasafiso bı site bugün arza cikarmazsa yarın çıkarır bu tarz merdiven altı siteler boş ver uğraşma bro 😉

Kaan38

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
365
91
28
Ya kardeş sen neyi zorluyorsun ya sahtekar bir site boş ver uğraşma senin kazancin ne bu siteden ben karallar gibi 4 siteden oynuyorum 3 u burda sponsor atlasbet betlist kulisbet 4 uncu bende kalsın ben bu kumarı hergun 24 saat oynarım ve yıllardır oynarim yaşım 40 fasafiso bı site bugün arza cikarmazsa yarın çıkarır bu tarz merdiven altı siteler boş ver uğraşma bro 😉
Bende betlist hiltonbet dinamodan şaşmam millet çeksin diye dedim

exactly68

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
450
198
43
@Kaan38 neyin peşindesin bilader köyü köyü boşver sen

Xxmannn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
5,153
2,210
113
6 kere Red yedim :)) destekteki kıza teklif etsem bu kadar Red yemezdim
Son kez oluşturdum bu da olmazsa daha da uğraşmam.
Belge onayına kadar yaptık

Xxmannn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
5,153
2,210
113
Ödedi beyler Belge onayı ve çekim işlemi 5 dakika sürmedi.

Screenshot_20211230-021246_Chrome.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...