Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kazandı JustWatch / NBA Canlı

Kupon Miktarı
200
Kupon Oranı
9

Yamanbaba

🄺🅁🄰🄻🄸🄽🄸🅉 🄶🄴🄻🄳🄸
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,022
2,020
113
Boş boş konuşma la dümbük gönderecez paranı sanki parana çökmüşüz gibi konuşma zırlama
Sabah gönderecem diyordun erkeklik yapıyordun özel mesaja bakmıyorsun görmemezlikten geliyorsun , öyle artislik yapıp boş boş konuşma sözünde dur delikanlı ol yolla akşam olacak bekliyoruz dümbük seni cebinde 5 paran yok birde artist artıst konuşuyorsun terbiyesizin tekisin sen delikanlı ol milletin konusunda konuşma da özelden cevap ver

Abuzerkömürcü

Tamam
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
57,653
25,418
113
Kelimelerini daha seçerek yaparsan sevinirim konuda tartışma olmasın..
Oldu o özelden olur olmadık yazsın bizde susalım ne güzel memleket bidaha yazarsa burda ağır söverim banlayabilirsniz sıkıntı yok roll de attığı parayı geri iade edecez dedik avrat gibi yazıp duruyor kuduruyor bekleme sini bilsin

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,351
150,476
113
Oldu o özelden olur olmadık yazsın bizde susalım ne güzel memleket bidaha yazarsa burda ağır söverim banlayabilirsniz sıkıntı yok roll de attığı parayı geri iade edecez dedik avrat gibi yazıp duruyor kuduruyor bekleme sini bilsin
sizi konularda tartışırken görmek istemiyorum dostum
dün yaman da uyarı aldı
seni de uyarmak istiyorum
kimse kimseye saygısızlık yapamaz
bu tarz konularda daha sakin olalım Lütfen.