Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Kaan Kazgan vs Savaş Cebeci

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,418
22,690
113
Aklıma direkt forumdan bi isim geldi neyse savaş beyin selasını okumak bana düşer
Esselaaaaaa

Cihanseyhn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,953
1,331
113
AGAAAAAAAAAAAAAAAAA OHAA NAPMIŞ BU

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,418
22,690
113
kaanda bir cacık yokmuş bizim mahallede bir arkadaş var pert eder bunu amatör kickboxçu sokak dövüşünde de iyi
Olayın bi tık öncesi var ilk izlediğimde birden dalmış diye yanlış olduğunu düşündüm ama kaan 2-3 kere hadi gel başlayalım şeklinde söylendi Savaş o sırada kırarım burnunu kolunu diyodu sonucu hüsran old

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,750
5,570
113
Olayın bi tık öncesi var ilk izlediğimde birden dalmış diye yanlış olduğunu düşündüm ama kaan 2-3 kere hadi gel başlayalım şeklinde söylendi Savaş o sırada kırarım burnunu kolunu diyodu sonucu hüsran old
öyle de karşısında biraz dövüşten anlayan biri olsa dayağı yermiş bence kaan pek bir numarasını göremedim

halil889*

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,744
1,167
113
koca adam 2 yumruk atamadı puahahah diğeri de nasıl dövüscüymüs döverler bunu

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,418
22,690
113
öyle de karşısında biraz dövüşten anlayan biri olsa dayağı yermiş bence kaan pek bir numarasını göremedim
Numara çekicek durum olmamış ki dostum alttan girip yere yatırmış direkt zaten altındaki adam 100 kilonun üstünde karşı koymaya çalışıyor ona rağmen suratını dağıtmış adam

pehlivan35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
14,936
5,123
113
Kaan profesyonel mma dövüşçüsü diğeri de vücut geliştirmeci gibi bişey öğrencileri var abdde yaşıyordu galiba motivasyon konuşmaları ile meşhur
La profesyoneli adamın en yakın arkadaşı parayla maç ayarlandığıni kabul etti attığı yumrukları görmüyor musun Turabi bunu döver 😁😁