Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Kaan Kazgan vs Savaş Cebeci

Flex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,377
8,668
113
Onu maymun edende sokaktan biri değil yani hadi süreyi 15 saniye Yaptım senin güzel hatrina 15 saniye de ortalama 8-10 tane yumruk yersin adamdan
Ben mi çıkıcam dedim ringe mcgregor şişirilmiş bir balon diyorum onu dağıtırım bunu yaparım şuradan geçerim diyip savaş Cebeci’yle aynı kaderi paylaşan birisi

pehlivan35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
14,936
5,123
113
Ben mi çıkıcam dedim ringe mcgregor şişirilmiş bir balon diyorum onu dağıtırım bunu yaparım şuradan geçerim diyip savaş Cebeci’yle aynı kaderi paylaşan birisi
Dostum bazı sporcular öyledir çok reklamı döner bunu da McGregor iyi başarıyor khabibe kadar kariyeri de o kadar kötü değildi o hezimetten sonra dağıldı

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,047
44,105
113
Bence bu muhabbette baska bırsey var boyle kavga olmaz

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,418
22,690
113
Tam orospuçocuğuymuş kaaan habersiz saldırıyor , bunu benim elime verseler eleğe çeviririm kahpeyi
Adam 4-5 kere hadi başlayalım diyip duruyor savaş üstüne yürüyünce geri çekiliyor yürüme vururum diyo savaş kolunu kırarım diyince saldırıyı oda napsın adam vahiy inmesini mi beklicek

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,418
22,690
113
Sen bence iyi bi yorumcu değilsin😀 kanka habersiz ne demek yani hazırlıksız adam sürekli aşağıya ringe gel diyor hazır değil kavgayı orda etmek istemiyor yani
Ketçap mayonez de olsun mu ? Sosyal medyada adama meydan oku adres ver gel dövücem seni de adam gelince anasına söv sonra neymiş ringe gel hazırlıksız falan