Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Anket Kaç TL Kazanırsanız Kumarı Bırakırsınız ?

Kaç TL Kazanırsanız Kumarı Bırakırsınız ?

• 5000-10000

• 10000-30000

• 50000-80000

• 100.000+

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

JustWinner

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,034
494
83
Kumar para için yapılan bir aktivite gibi gorunsede özünde patolojik bir rahatsızlıktır. Yani parayla ilgisi yok. Öyle olsaydı parayla kıçını silen nice iş adamları, sanatçılar bu denli bağımlı olmazlardi
daha fazla para hırsından oluyor, bazı ınsanlar durmayı da bılır emın ol. herkes aynı bagımlı degıl.

kartal060606

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,026
538
113
asla bırakmam para için oynayan kim :D
8 yıldır forumlardayım, şu senin yazını ben de çok yazdım ama şu durumu kabullenip yazan olmadı hocam. Ağzından çıkanı değil, bilinçaltı'nın ne dediğini bize aktardığın için tesekkür ederim :) Millet ekmek parasina oynuyorum, borcum var oynuyorum diyor ama külliyen yalan. Bilinçaltında bir yerlerde sırf kumarı sevidiği için oynadığının kimse farkinda değil :) Ya da kabullenmek istemiyor.

songulkaya

Üye
Yeni Üye
18
1
3
Benim olayim para degil
Ben kumar bagimlisiyim bunu inkar edemem.
Oncedenmis o, su kadar kazanım birakicam ayaklari. O gtunu yedigim ayaklaridir bunu kimse inkar etmesin.
Tedavi olmak gerekir hormonel bir durum bu.
Para dedigin bi gecede yalan oluyor, aylik gelir gider 50 k cepte sigara parasi yok. Bu denklemin icinden cikamiyorum yillardir. Ya beyin ozurluyum yada bilemedim ya iyi insanlar degiliz ama ondan eminim
İyi insan kumar oynamayan insansa en iyisinin ..

ekselans68

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
149
55
28
Cumartesi 15K çektim bir siteden. şu an 1800 TL borçluyum , sigara param yok :( yani bu işin bir rakamı yok , yukardaki bazı arkadaşların da dediği gibi biz Hastayız! ( çok çok düşük de olsa istinai arkadaşlar olabilir tabi.. )
( o değil de parayı çekince hanıma bir de hafta sonu avm ye gidip alışveriş yapalım dedim mk. , polim düşünüyorum şimdi ne desem diye ? )

Hatemoğlu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
132
101
43
Benim olayim para degil
Ben kumar bagimlisiyim bunu inkar edemem.
Oncedenmis o, su kadar kazanım birakicam ayaklari. O gtunu yedigim ayaklaridir bunu kimse inkar etmesin.
Tedavi olmak gerekir hormonel bir durum bu.
Para dedigin bi gecede yalan oluyor, aylik gelir gider 50 k cepte sigara parasi yok. Bu denklemin icinden cikamiyorum yillardir. Ya beyin ozurluyum yada bilemedim ya iyi insanlar degiliz ama ondan eminim
Anlayana sivrisinek saz, anlamayana sazı soksan az kardo 😍

Leclerc16

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,648
762
113
milyon dolar kazanan zenginler kumarı bırakamıyor..bizlerde bırakamayız bence.

Hamsilipasta

HOP HEMŞERİM NEREYE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,684
6,613
113
50veya 100 bin versin anında bırakırım iddaa bile oynamam çok ciddiyim

Jkey27

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
124
16
18
30000 kazanım valla billa 20000 borcu öder kalan 10binle devamke 😁😁

Discover

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
995
772
93
Başkan bu bir hastalık ve bağimlilik sonuçta para değil bence yardım almak daha iyi sonuçta para kazansanda yene oyniyacan onun icin daima kumar oynatan kazanır net... suan bence hepimiz birer bağımlı olduk bence inşallah hepimiz kurtuluruz iyi akşamlar