Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Kaçak Yolla Amerika

kiratgs

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
687
150
43
Onu bırak biri vursa öldürse organ mafyasına vs düşen kimse şeyine takmaz seni mal gibi görürler
Bunun gibi bi kac şey duydum ama soylenti olarak. Kimseyle muhatap olmadım. Havalimanindan taksin alip otele goturuo. Ordan yine taksiyle havalimani.
Sinir gecise kadar oyle.
Dedigin olur mu bilmiyorum ama kendi basina gelmek isteyenler baya kötü durumlarda kalmis..

lumberjack

Çikolata gibi tatlısın ver aşkına kıtlasın 🍫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
Bunun gibi bi kac şey duydum ama soylenti olarak. Kimseyle muhatap olmadım. Havalimanindan taksin alip otele goturuo. Ordan yine taksiyle havalimani.
Sinir gecise kadar oyle.
Dedigin olur mu bilmiyorum ama kendi basina gelmek isteyenler baya kötü durumlarda kalmis..
Seçiyorlardır yalnız olanlardan veya saf gibi olanla larda hele kadınlar vs oldumu kesin genel eve düşer meksikada çetelere satarlar

beckham

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,915
4,716
113
Tebrikler İngilizcen var miydi

Muriqi34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
627
168
43
Selamlar dostlar.
Uzun süredir aklimda olani gerceklestirmis durumdayim.
1 Mart gecesi İstanbul - Meksika
4
Mart sınır şehri Tijuana.
Ardından sınır daki demirden atlayip Amerika. 4 günlük kamp islemleri.
Bikac gün KaliforniŞu an New york...
Yeni bi hayat..

Hepinize saygilar sevgiler...
Dostum merhabalar 1 hafta önce 2 candostum meksika üzerinden abd kampına teslim oldu. 3. Günleri bugün kamptaki en kısa sürede çıkıcak onlarda. Bende bi terslik olmazsa 1 ay içinde gidiyorum

Muriqi34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
627
168
43
Dostum organ mayfası falan takılma böyle şeyleri şebekeyle gidiyorsan eğer teslim ediyolar seni sıkıntı yok adamlar da bunun üzerinden pra kazanıyor. Şebekeyle mi gidiyosun 10 bin dolar mı verdin kardo ?

kiratgs

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
687
150
43
Dostum merhabalar 1 hafta önce 2 candostum meksika üzerinden abd kampına teslim oldu. 3. Günleri bugün kamptaki en kısa sürede çıkıcak onlarda. Bende bi terslik olmazsa 1 ay içinde gidiyorum
Dogru bi iki gune cikarlar eger Tijuana uzeri gittiler ise..
Dostum organ mayfası falan takılma böyle şeyleri şebekeyle gidiyorsan eğer teslim ediyolar seni sıkıntı yok adamlar da bunun üzerinden pra kazanıyor. Şebekeyle mi gidiyosun 10 bin dolar mı verdin kardo ?
Aynen. Sebekesiz meksika ya girmen imkansiz gibi bisi...

Mehmet1981

ALLAH DELİKANLİ KALPLERE GÜZEL KADERLER YAZAR..
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
757
319
63
Yolun açık olsun.Herkesin hayali olan bir ülkeye gitmişsin.amerika dışında Avrupa ülkelerine gidebilirim.Yil 2013 yunanistana gittim orda 5 yıl ceza yattim.sonra ülkeye geldim.İcimde heves falan kalmadı.Ama istesem cüzi bir miktarlarla heryere giderim.Elimi ayağımı herseyden çekip düzgün bir hayat yaşamaya calisiyirum.Kavgaya pisliğe falan karışmasan istegin hayatı yaşarsın.

ŞAH

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,430
5,511
113
Konuyu açan arkadaşa bir iki sorum olacak Yurt dışında yaşayan biri olarak.Orada hastalandığında veya başka bir şey olduğunda hangi hastaneden hizmet alacaksın?Çalışma iznin olmadığından dolayı kağıtlı olarak nerede çalışmayı düşünüyorsun?Hadi diyelim ki herhangi bir Türk’e denk geldin kaçak olarak çalışmaya başladın sana Amerika’da verilen normal ücreti vereceğini mi düşünüyorsun?Yakalandığın zaman Amerikan polisini Türk polisiyle aynı mı sanıyorsun?Dilediği gibi silah yetkisi olan bir polis seni orada öldürmese bile döve döve mülteci kampına gönderip köle hayatı yaşatmaz mı?Dostlar aklınızı başınıza alın Allah için kulak kestirmeyin böyle şeylerle aklınız karışmasın.Türkiye iyi bir durumda değil biliyorum zaten benim önerim herkesin bir kezde olsa yurt dışını görmesi ama resmî yollar ile görmesi.Gidin aşçılık sertifikası alın en kötü ihtimalle Avrupa ülkelerine aşçı olarak başvuru yapın onay alıp başka iş yapın ama kaçak yapmayın.Bu dostumuz sanırım oraya gidip kaçak yaşayıp evlenme sonra resmî kalmayı falan hesap etmişte bakalım son durum ne olacak haber alabilirsek

Atknctn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
975
610
93
Konuyu açan arkadaşa bir iki sorum olacak Yurt dışında yaşayan biri olarak.Orada hastalandığında veya başka bir şey olduğunda hangi hastaneden hizmet alacaksın?Çalışma iznin olmadığından dolayı kağıtlı olarak nerede çalışmayı düşünüyorsun?Hadi diyelim ki herhangi bir Türk’e denk geldin kaçak olarak çalışmaya başladın sana Amerika’da verilen normal ücreti vereceğini mi düşünüyorsun?Yakalandığın zaman Amerikan polisini Türk polisiyle aynı mı sanıyorsun?Dilediği gibi silah yetkisi olan bir polis seni orada öldürmese bile döve döve mülteci kampına gönderip köle hayatı yaşatmaz mı?Dostlar aklınızı başınıza alın Allah için kulak kestirmeyin böyle şeylerle aklınız karışmasın.Türkiye iyi bir durumda değil biliyorum zaten benim önerim herkesin bir kezde olsa yurt dışını görmesi ama resmî yollar ile görmesi.Gidin aşçılık sertifikası alın en kötü ihtimalle Avrupa ülkelerine aşçı olarak başvuru yapın onay alıp başka iş yapın ama kaçak yapmayın.Bu dostumuz sanırım oraya gidip kaçak yaşayıp evlenme sonra resmî kalmayı falan hesap etmişte bakalım son durum ne olacak haber alabilirsek
dostum bu kadar şeyi göze alıp yapan adam onlarıda düşünmüştür bence, yada bir hal çaresine bakar bence

Estebtc

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
591
216
43
Selamlar dostlar.
Uzun süredir aklimda olani gerceklestirmis durumdayim.
1 Mart gecesi İstanbul - Meksika
4
Mart sınır şehri Tijuana.
Ardından sınır daki demirden atlayip Amerika. 4 günlük kamp islemleri.
Bikac gün KaliforniŞu an New york...
Yeni bi hayat..

Hepinize saygilar sevgiler...
Hangi gerekçeyle sığındın siyasi mi

BORDOMAVİ

TRABZONSPOR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,894
6,041
113
Sanki Türkiye'de iyi paraya mı calisiyoruz olması gerekenin 10 kat altına çalıştırılıyor insanlar hayatı yaşamak istiyosan müslüman toplumundan uzak duracaksın

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,440
22,709
113
Gidişi kaçak yolla olmuş onuda illegal halleder

kiratgs

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
687
150
43
Bazi arkadaslara cevap verirken yazmistim.. Tanıdık varsa cok sorun yasamazsiniz die. 4-5 ay idare etmeniz gerekir. Daha sora calisma iznine basvuruosunuz. Amerika da 40 milyon civari kacak calisan var. Kanada da ise saglik sigortasi yapilio herkese cogunluk oraya yonelio o yuzden .. Hicbisi kolay olmaz zorlukları buna dahildir. Goze alicaksin. Polis konusuna gelirsek gidip bi suc islemedigin surece sana el suremez.. Yuzlerce kisinin kaldigi kampta kaldım. Bi polisin birine vurdugunu görmedim. Onlarin sinirini ihlal edip suc islemis olmana ragmen..

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,440
22,709
113
Bazi arkadaslara cevap verirken yazmistim.. Tanıdık varsa cok sorun yasamazsiniz die. 4-5 ay idare etmeniz gerekir. Daha sora calisma iznine basvuruosunuz. Amerika da 40 milyon civari kacak calisan var. Kanada da ise saglik sigortasi yapilio herkese cogunluk oraya yonelio o yuzden .. Hicbisi kolay olmaz zorlukları buna dahildir. Goze alicaksin. Polis konusuna gelirsek gidip bi suc islemedigin surece sana el suremez.. Yuzlerce kisinin kaldigi kampta kaldım. Bi polisin birine vurdugunu görmedim. Onlarin sinirini ihlal edip suc islemis olmana ragmen..
Polislere fazla caz yapma buradaki gibi değiller elektro şoku yersin

Werderbremen

SESSİZLİK
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
15,224
7,826
113
Sanki Türkiye'de iyi paraya mı calisiyoruz olması gerekenin 10 kat altına çalıştırılıyor insanlar hayatı yaşamak istiyosan müslüman toplumundan uzak duracaksın
Arkadaş bunun dinle vs. alakası yok :) Bizim ülkemizde ezelden beri ezme ve çalıp çırpma var o yüzden belli bir kesimi hedef almak doğru değil :)

ŞAH

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,430
5,511
113
Kaçak olarak yaşamış olduğun bir ülkede 4-5 ay sonra çalışma iznine başvurabildiğini gösteren tek bir madde göster ben Avrupadan dönüp Türkiye’ye gideceğim bugün.Ben sana anlatayım o işleri güzel dostum.Sen şu arada orada yakalandığında azül olarak adlandırılan bölüme girmiş oluyorsun.Şevkini ve heyecanını kırmak için demiyorum.Anlıyorum seni ama çok dikkatli olman gerekiyor ve hele hele akrabada olsa güvenmemen gerekiyor.Yaptığın doğru bir yol değil ha yaptın şu anda ona göre ilerlemen gerekiyor inşallah dilin vardır.Dilin varsa yapman gereken şey hemen birini bulup evlenmeye çalış.Almanyada evlilik içinde artık en az kanıtlı A1 sertifikası isteniliyor Amerika’da nasıl bilmiyorum ama anca o şekilde bir şeyleri resmileştirmeye çalış işin zor Allah yardım etsin

BORDOMAVİ

TRABZONSPOR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,894
6,041
113
Arkadaş bunun dinle vs. alakası yok :) Bizim ülkemizde ezelden beri ezme ve çalıp çırpma var o yüzden belli bir kesimi hedef almak doğru değil :)
O anlamda değil hocam elhamdülillah müslümanım ama Müslümanlığım kendime Müslümanlığı kullanıp kimseyi sömürmüyorum ne demek istediğimi herkes çok iyi anlıyor aslında

ene2834

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,487
1,124
113
Giresunluları almıyorlar artık amerıkaya :D Ancak kutugu nufusu degıstırırsen cok asırı gıresunlu nufus var orada ozellıkle newyork un bır ılayetı her yer turk dolu Umarım orayı ulasırsın yardımcı olurlar sana ıngılızce bılmene bıle gerek yok orada yuzde 90 ı turk newjersey dı galıba . yolun acık sansın bol olsun dostum...