Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Kadıköy'de DEV Randevu

BuminKağan

Türk'üz, Türkçüyüz, Atatürkçüyüz !
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,742
4,532
113
Fb Adanademire de takılırsa İsmail Kartal'ı sınır dışı ederler 😂 😂

59 öncesi şampiyonluklar tekrar piyasaya çıkar

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,924
44,863
113
bizim yerimiz aslında küme kanser bi takım :) ama seviyorum trabzonsporumu yinede trabzon gs fener cekismesi güzel bakalım ne olacak :)
3.olun avrupaya fidin diycem oda zor 4.luk icinde aday cok.apo yokken cok bos puanlar kaybettiniz.bakma bugun fener yenildi fener cok kotuydu ts iyi deilde ama sansi yuksekdi 3 sutun 3ude gol oldu.bu 3 puanin 1 puani samet sayesinde

BORDOMAVİ

TRABZONSPOR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,891
6,035
113
3.olun avrupaya fidin diycem oda zor 4.luk icinde aday cok.apo yokken cok bos puanlar kaybettiniz.bakma bugun fener yenildi fener cok kotuydu ts iyi deilde ama sansi yuksekdi 3 sutun 3ude gol oldu.bu 3 puanin 1 puani samet sayesinde
Ne biri samet 10 dakika daha sahada kalsa 6 puan alacaktık :D

eyalet32

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,468
1,352
113
Allahım bir son dakika haberi gelse keşke Ali koç İstifa etti diye
Ne çok teşekkür ederim ama Trabzona bizi büyük beladan kurtardığı için
Ali koç 1 Kılıçdaroğlu 2 çakıldılar kazık çaktılar koltuklara bırakmıyor adamlar
ben trabzonspotluyum ama harbiden sizin icin ali koç bas belası insallah kurtulursunuz sizin adınıza sevinirim vallaha

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,924
44,863
113
ben trabzonspotluyum ama harbiden sizin icin ali koç bas belası insallah kurtulursunuz sizin adınıza sevinirim vallaha
Bnde bu seneye kadar koc hakkinda oyle dusunuyordum ama isi ogrendi bayagi gelisme var.bi aziz olamaz ama gelecek cogu kisiden iyidir

BORDOMAVİ

TRABZONSPOR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,891
6,035
113
Ali Koç'un kalması bizim işimize gelir ama kişilik olarak çok karaktersiz bir insan bikmadi yıllardır başka takımların üstüne oynayıp fenere verdiği zararlar bu sene iyi bir kadro kurmuş halen dilinde gs bjk falan var işini yapıp geçse kimsenin sorunu olmaz onla

lionel

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
608
234
63
Engin polat dilan polat yüzünden ali koç sponsorluğu bitirmiş ondan yenildik

lionel

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
608
234
63
daha önce hep galibiyet alıyorduk çünkü engin polat dilan polat vardır sponsor

jojoli

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
327
103
43
Dün Bana Forum da Kafa tutan Şahıs NERDE Bişey biliyordum ki Maç Trabzon'un olacak Birinden Tüyo almıştım ben çünkü

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,835
4,018
113
Aziz yıldırımın 3-4 ay önce söylediği gibi Fenerbahçe borç batağında arkadaşlar.
Bu şikeleri yapması zorunludur mecburidir.Yoksa kepengi kapatır gider.
Trabzona sahasında yenildiği maçta çok büyük paralar dönmüştür.

Gnyckmk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
116
37
28
instagramda samet akaydına cok fena sövmüşler hesabına . onun sayesınde yenildi fener