Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Kadın Dırdırı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,911
43,518
113
Her şey heryerde söylenmez Dost

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,835
4,018
113
Ben bu adamı engellemişim beni niye etiketleyip buraya çekiyosunuzki
Yazdığı yazılardan belli olmuyormu hasta olduğu
Fatih çıktı bide kıçımızdan

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,419
3,982
113
O değil de bay ve bayan kelimeleri hangi dilden gelmiş bize, Türkçe değil anladığım kadarıyla, ing.deki mr ve mrs. kelimelerini karşılamadığını düşünüyorum,mr mister demek, mrs. mistress kelimesinin kısaltılmış hali mi acaba , eğer öyleyse mistress metres anlamına geliyor, enteresan şeyler bunlar, kullandığımız kelimeler, topluma mal olmuş kelimeler hep kavram karmaşası yaşamamıza neden oluyor.

maltepe

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,196
2,067
113
Arkadaş nedir bu bahtsizlik ise gidiyorum virvirdan kendimi dolmuşa zor atiyorum dolmuşa hevesle binip eve gelene kadar kafamın üstünde gelene kadar beynim yerinden çıktı büyük bı sevinçle eve gel busefer evdeki bir vir vir daha yeni sustu neyseki telefon var o mübarek kaynanamla konuşmaya gitti bazen kaynanamı sevmiyor değilim
Kardesim evdeki olanları burda niye soyluyon izdivaç sanki burası hiç insan eşini şikayet edermi ne biçim erkeksin delikanlı olcan bide o senin namusun

fatih1983

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
942
421
63
O değil de bay ve bayan kelimeleri hangi dilden gelmiş bize, Türkçe değil anladığım kadarıyla, ing.deki mr ve mrs. kelimelerini karşılamadığını düşünüyorum,mr mister demek, mrs. mistress kelimesinin kısaltılmış hali mi acaba , eğer öyleyse mistress metres anlamına geliyor, enteresan şeyler bunlar, kullandığımız kelimeler, topluma mal olmuş kelimeler hep kavram karmaşası yaşamamıza neden oluyor.
Sully2
Kardesim evdeki olanları burda niye soyluyon izdivaç sanki burası hiç insan eşini şikayet edermi ne biçim erkeksin delikanlı olcan bide o senin namusun
Evdeki neyi anlatmıştım genel hayattaki kadın dirdirindan bahsetmişim neden anlamadan konuyu hep kötü yoruyorsunuz anlamadım

Brn2nl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,489
5,485
113
Fransızcadan türeme

Ukape

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
836
300
63
Karını boşa işe taksiyle git iş yerinden kadın varsa ordanda çık sadece erkeklerin girebilceği bi mekan aç tertemiz
Açmasına gerek yok. Bizim kahveye gelsin. Hiç kadın yok. TV de kadın görenler boşalıyorum o derece

Ukape

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
836
300
63
Yahu adam sanki yatak odasından bahsetmiş yada evde eşiyle konuştuğu birşey den bahsetmiş gibi ahkam kesiyorlar. Genel olarak bu karılar adamı miker demiş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...