Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Tek Maçtan Kayıp Kafamı Hangi Duvara Vurayım

AllanSaintMaximin

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
15,579
5,755
113
Uykum yok burada sürekli zarar eden kişilerin beni elestirmesiyle zaman geçiriyorum kumarbazliktan falan bahsediyorlar kombine bonusunun falan ne olduğunu bilmiyorlar öyle öğretecem ben 😂
Bosver dost herkesin matematiği farklı sen banko kovalarsın başkası sürpriz kovalar ama günün sonunda herkes kaybeder ne yazık ki

zaferello

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
443
113
43
Hocam bu oranlarla yakında siteye şikayet konusu açarsın gibime geliyor kısıtlarlar dediğin gibi kombine de oran yükseliyorsa

malazgirt

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
366
169
43
Fostim

Dostum sen oyna o zaman kombine bonusu alıyorum ve artı olarak banko maç hem sen oyna bakim bugün 11 maç oynadim kasa 200tl idi şuan 17k para var senin gibi zihniyetsizler de forumda böyle eleştiri yaparken ben para eziyor ölüyorum :)) hayatında kombine bonusu duymamissin neyse senle aynı seviyeye dusmicem
1.01e oynayanin zeka seviyesi zaten benimle bir olmadığı için zorlanmasın :)

BLUE77

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
465
158
43
Yok aga kumarda kim cebinden oynayıp da kazanmış ki bizde kazanalım en mantıklı en sağlıklısı böyle ek gelir 😂
Yıllardır forumlarda yüzlerce insan gördüm inanki senin kadar zavallisini görmedim aptallık yapmışsın hala başkalarina ben çok zekiyim diye boş boş yaziyorsun neyseki çoğu kişi senin boş bir teneke olduğunu anlamiş yorumlarinda yazmislar

onur0227

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,614
1,469
113
Çok zeki arkadaşlar siz kazancınızı atın goreyim ben bu oranlarla 200tl yi 17 bin yaptım kasada 347 var 200tl.yide kod dan çektim siz atin bakım kuponlarınıza he bide temsilci 7 maç üstüne özel olarak %30 kombine bonusu ekledi 3 kupon icun geçerli neyse ya

@Daimon konuyu kitlermisin reis arkadaslar çok zekiyms tartışma olusmasin

Cutamaniac

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,728
2,358
113
Çok zeki arkadaşlar siz kazancınızı atın goreyim ben bu oranlarla 200tl yi 17 bin yaptım kasada 347 var 200tl.yide kod dan çektim siz atin bakım kuponlarınıza he bide temsilci 7 maç üstüne özel olarak %30 kombine bonusu ekledi 3 kupon icun geçerli neyse ya

17 bin bravo haftalık alkol param .

Wakabayaşi

Genzo Wakabayashi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,215
3,681
113

Geçmiş olsun. 12 oranlı kombine yaptım 1.01 var mı elinde kesin tutacak şu oranı 12.12 yapayım

Mayko78

Üstümüze oynayan altımızda kalır Net...💙💛💙💛
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,285
8,966
113