Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Kafayı Yemek Üzereyim...

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,472
150,663
113
Beyler Allah rızası için bi taktik verin 262 TL su faturası geldi parayı salak gibi kumarda kaybettim yarın son ödeme günü.Deneme bonusu almadığım site kalmadı.Elimdeki bilgisayar mouseunu satılığa çıkarttım ne yapcam la ben...
merhabalar dostum
su faturasının görselini iletir miisn rica etsem
ismini tc ni vs kapatarak
sadece tarih ve miktar gözükmesi yeterlidir

Hamsilipasta

HOP HEMŞERİM NEREYE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,684
6,613
113
Beyler Allah rızası için bi taktik verin 262 TL su faturası geldi parayı salak gibi kumarda kaybettim yarın son ödeme günü.Deneme bonusu almadığım site kalmadı.Elimdeki bilgisayar mouseunu satılığa çıkarttım ne yapcam la ben...
Tek derdim bu olsa keske

Jugger1910

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
187
76
28
Faturayı kumarda riske atmamın tek sebebi telefon faturam 10 güne gelecek işsizlik bir yandan sigarasızlık bir yandan son 6 ayda yaşadıklarımı bilseniz böyle söylemezdiniz saçımda saçkıran çıktı stresten her uyandığımda moralsiz uyanıp moralsiz uyuyorum yürüyen ölü gibiyim intihar son seçenek ama babam var o olmasa çoktan yapmıştım belki...

Jugger1910

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
187
76
28

Ekli dosyalar

Jugger1910

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
187
76
28
@Shellac kardeşim amacım para istemek değil asla derdimi paylaşmak istedim belki bonus v.s vardır arkadaşların bildiği şansımı denerim diye biraz da panik içindeyim özelden yazan da oldu ödeyebilirim diye dilenmek gibi bir amacım yok yardım edilsin diye açmadım yani

Alican57

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
765
546
93

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,956
43,554
113
Faturayı kumarda riske atmamın tek sebebi telefon faturam 10 güne gelecek işsizlik bir yandan sigarasızlık bir yandan son 6 ayda yaşadıklarımı bilseniz böyle söylemezdiniz saçımda saçkıran çıktı stresten her uyandığımda moralsiz uyanıp moralsiz uyuyorum yürüyen ölü gibiyim intihar son seçenek ama babam var o olmasa çoktan yapmıştım belki...
Nerede yaşıyorsun dost

TitanEnsaladus

Bagwell
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,918
15,596
113
Suyu kesmezler %99.99 ama eline para geçer gecmez faturayi odersin. Bu arkadasi elestirenler acaba kendilerinin yaptiklarini yazsalar keske

Jugger1910

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
187
76
28
Beyler iyi dilekleriniz anlayışınız için teşekkür ederim. 30 yaşında böyle bir duruma düşmek gerçekten çok gurur kırıcı tek amacım içimi dökmekti dalga geçenler yargılayanlar oldu ama canları sağolsun...