Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Kamuda Saat Değişikliği

Kaygısızlar1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
519
278
63
Arkadaşlar borcumdan dolayı taahhütname yaptırmıştım ama bu virüsden dolayı çalışamadım ve borcumu ödeyemedim toplam borcum 8.700 TL. Ödeyemediğimden dolayı hakkımda dava açılmış, haftaya salı günü 08/12/2020 tarihinde saat 09:25 de davam var. Sizlerden öğrenmek istediğim bu virüsden dolayı kamuda saat değişikliği oldu. Bu saat değişikliği adliyede de geçerlimi ve bu davadan ne sonuç çıkar içeriye atarlar mı ne gibi cezalar yerim...

Mirliva

🅹🅰🅲🅺🅿🅾🆃
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
2,767
1,861
113
İçeri atmazlar arabuluculuk kurumu devreye girer,
total borç miktarı üzerinden uygun çözümler üretilir,
sonrasında tarafınıza yazılı olarak bildirilip imza istenir,
davalar için saat değişiklik önemi yoktur nöbetçi bile olur.

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
İmza attiysan oducem diye hapis ama şöyle bi durum var pandemi döneminde olduğumuz için az da olsa hapisten yırtma şansın var

Kaygısızlar1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
519
278
63
İçeri atmazlar arabuluculuk kurumu devreye girer,
total borç miktarı üzerinden uygun çözümler üretilir,
sonrasında tarafınıza yazılı olarak bildirilip imza istenir,
davalar için saat değişiklik önemi yoktur nöbetçi bile olur.
İçimden bir his içeri atarlar diyor pandemiden dolayı inşallah atmazlar,

Mirliva

🅹🅰🅲🅺🅿🅾🆃
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
2,767
1,861
113
İçimden bir his içeri atarlar diyor pandemiden dolayı inşallah atmazlar,
Senin imza attığın avukatın içerdiği belge,
devletin resmi arabuluculuk devreye girecektir,
yoksa milletin yarısı içeri girer kardo geçmiş olsun.

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
Sen sen ol sakın borcun olan bı yere oducem diye imza atma normal anlaş ay ay ödeme yap benim 3 defa oldu hiçbirine imza atmadım aydan aya ödemeyle bitirdim imza işi sakat karşı tarafa çok büyük koz vermiş oluyon

Muslera07

!.. Müdür ..!
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
17,594
5,439
113
Arkadaşlar borcumdan dolayı taahhütname yaptırmıştım ama bu virüsden dolayı çalışamadım ve borcumu ödeyemedim toplam borcum 8.700 TL. Ödeyemediğimden dolayı hakkımda dava açılmış, haftaya salı günü 08/12/2020 tarihinde saat 09:25 de davam var. Sizlerden öğrenmek istediğim bu virüsden dolayı kamuda saat değişikliği oldu. Bu saat değişikliği adliyede de geçerlimi ve bu davadan ne sonuç çıkar içeriye atarlar mı ne gibi cezalar yerim...
Taahhütname imzaladıysan karşı tarafın avukatına kalmış herşey dostum.istersen3 ay hapsin var.taahhütnamede devlete söz veriyorsun ve maalesf hapis var borcu ödemezsen

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
Yarın düzgün bi sskilde giyin güzel bi üslupla efendim ben bu borcu oducektim araya pandemi girdi işlerim ters gitti zaten ödemicek olsam imza atmazdim de nereye basvurduysam iş bulamadım falan filan dersin büyük ihtimalle yirtarsin

Muslera07

!.. Müdür ..!
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
17,594
5,439
113
Adliyede noter di galiba
Anladım dostum geçmiş olsun.başıma geldiği için biliyorum.eğer avukat tutuklama isterse mahkeme tutuklama veriyor.ama hemen orda tutuklanmıyorsun.karar çıkıyor.sonra polis seni bulduğu ilk anda doğru cezaevi.imkanın varsa ödemeye çalış.

Kaygısızlar1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
519
278
63
Yarın düzgün bi sskilde giyin güzel bi üslupla efendim ben bu borcu oducektim araya pandemi girdi işlerim ters gitti zaten ödemicek olsam imza atmazdim de nereye basvurduysam iş bulamadım falan filan dersin büyük ihtimalle yirtarsin
İnşallah üstat hayırlısıyla şu işi atlatsam başkada birşey istemiyorum geceleri uyuyamıyorum. Avukatta özel hukuk bürosu firma o hukuk bürosuna vermişti dosyayı adliyede taahhütname yaptırmıştı

Kaygısızlar1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
519
278
63
Anladım dostum geçmiş olsun.başıma geldiği için biliyorum.eğer avukat tutuklama isterse mahkeme tutuklama veriyor.ama hemen orda tutuklanmıyorsun.karar çıkıyor.sonra polis seni bulduğu ilk anda doğru cezaevi.imkanın varsa ödemeye çalış.
O an adliyede tutuklama olmuyor dedin dimi hocam? İmkan mı cepte 1 lira var