Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Kamuda Saat Değişikliği

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
İnşallah üstat hayırlısıyla şu işi atlatsam başkada birşey istemiyorum geceleri uyuyamıyorum. Avukatta özel hukuk bürosu firma o hukuk bürosuna vermişti dosyayı adliyede taahhütname yaptırmıştı
Normalde yirtamazdin ama şu pandemi olayı şansına iyi denk geldi büyük ihtimalden pandemiden dolayı paçayı kurtarabilirisn tekrar geçmiş olsun

Muslera07

!.. Müdür ..!
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
17,594
5,439
113
Normalde yirtamazdin ama şu pandemi olayı şansına iyi denk geldi büyük ihtimalden pandemiden dolayı paçayı kurtarabilirisn tekrar geçmiş olsun
Vallahi dostum keşke dediğin gibi olsa ama maalesef tahhütnamede ve nafakada buna bakmıyorlar.bu durumda avukatın insafına kalıyorsun

Muslera07

!.. Müdür ..!
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
17,594
5,439
113
Eyvallah hocam sağolasın Allah razı olsun inşallah atlarım
İnşallah kardeşim ama dediğim gibi.borcu ödemezsen mümkün değil.ben mahkemede 10 sonra maaşımı alacağım hakim bey yeni işe girdim 10 süre verin dedim.hakim bile orda avukata sordu.avukat tutuklama istiyoruz efendim diyince hakim kusura bakma yapacağım bir şey yok ozaman cevabı verdi.yani anlayacağın ya borcu nödeyeceksin yada avukatı ikna edeceksin

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
Vallahi dostum keşke dediğin gibi olsa ama maalesef tahhütnamede ve nafakada buna bakmıyorlar.bu durumda avukatın insafına kalıyorsun
Normalde sana katılıyorum direk cezaevi ama suanki pandemi olayı daha önce yaşanmamış bi olay sonuçta borcta trilyonda değil o yüzden arkadaşın pandemi ile ilgili savunma yapması bu iştten yırttırır

Muslera07

!.. Müdür ..!
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
17,594
5,439
113
Normalde sana katılıyorum direk cezaevi ama suanki pandemi olayı daha önce yaşanmamış bi olay sonuçta borcta trilyonda değil o yüzden arkadaşın pandemi ile ilgili savunma yapması bu iştten yırttırır
Fark etmiyor dostum.orda da avukatın insafına kalıyorsun.avukat tutuklama istiyorum dedimi iş bitiyor.hakim birşey yapamıyor

Kaygısızlar1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
519
278
63
İnşallah kardeşim ama dediğim gibi.borcu ödemezsen mümkün değil.ben mahkemede 10 sonra maaşımı alacağım hakim bey yeni işe girdim 10 süre verin dedim.hakim bile orda avukata sordu.avukat tutuklama istiyoruz efendim diyince hakim kusura bakma yapacağım bir şey yok ozaman cevabı verdi.yani anlayacağın ya borcu nödeyeceksin yada avukatı ikna edeceksin
Hocam diyelim ki banada orda cezaevi dediler hemen atarlarmı içeri

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
Fark etmiyor dostum.orda da avukatın insafına kalıyorsun.avukat tutuklama istiyorum dedimi iş bitiyor.hakim birşey yapamıyor
Bakalım yarın olsun arkadaş buraya cevap yazar zaten ne olduğunu normalde dostum senin dediğine 100 de 100 katılıyorum ama pandemi olayı bi nevi yirtmasini sağlar diye düşünüyorum tabi kesin demiyom ihtimal üzerinden

Muslera07

!.. Müdür ..!
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
17,594
5,439
113
Hocam diyelim ki banada orda cezaevi dediler hemen atarlarmı içeri
Yok dostum mahkemede karar çıkıyor sadece tutuklama yada işte avukat ne isterse.tutuklama çıkarsa dediğim gibi mahkeme den çıkım gidiyorsun istediğin yere.mahkeme kararı polise tebliğ ediyor.ondan sonra polis seni ne zaman bulursa o zaman cezaevi

Kaygısızlar1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
519
278
63
Yok dostum mahkemede karar çıkıyor sadece tutuklama yada işte avukat ne isterse.tutuklama çıkarsa dediğim gibi mahkeme den çıkım gidiyorsun istediğin yere.mahkeme kararı polise tebliğ ediyor.ondan sonra polis seni ne zaman bulursa o zaman cezaevi
Ayaktan da engelliyim birde araya pandemi girdi inşallah bunlar olumlu yansır davada

Muslera07

!.. Müdür ..!
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
17,594
5,439
113
Bakalım yarın olsun arkadaş buraya cevap yazar zaten ne olduğunu normalde dostum senin dediğine 100 de 100 katılıyorum ama pandemi olayı bi nevi yirtmasini sağlar diye düşünüyorum tabi kesin demiyom ihtimal üzerinden
Vallahi avukatların pek dini imanı yok.düşünmezler.heleki bazıları çok pis.benim bi arkadaşım nafakadan daha cezaevi nden çıkamadan öbür davayı açıyor.adam çıkamıyor içerden.e çalışmayan adam nasıl ödeyecek düşünmüyorlar.allah arkadaşın yardımcısı olsun.dediğim gibi insaflı bi avukatsa ne ala yoksa zor

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
Onlara bakmıyorlar dostum.inşallah avukatın insaflısı olur
Dostum benim bu işlere bakan avukat arkadaşım var bazen bizim dediğimiz olmuyo hakim de bitiyo herşey demişti bende bu arkadaş gibi 3 defa sorun yaşamıştım avukat arkadaşım şunu bunu yap dedi öyle yirtmistim

kartal060606

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,026
538
113
O karaladığın kağıt başına bela olacak hocam geçmiş olsun. Pandemi süreci olmasa kesin tutukluluk kararı çıkardı ama şimdiki duruma göre bir şey diyemiyeceğim. Geçmiş olsun.

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
Arkadaşlar borcumdan dolayı taahhütname yaptırmıştım ama bu virüsden dolayı çalışamadım ve borcumu ödeyemedim toplam borcum 8.700 TL. Ödeyemediğimden dolayı hakkımda dava açılmış, haftaya salı günü 08/12/2020 tarihinde saat 09:25 de davam var. Sizlerden öğrenmek istediğim bu virüsden dolayı kamuda saat değişikliği oldu. Bu saat değişikliği adliyede de geçerlimi ve bu davadan ne sonuç çıkar içeriye atarlar mı ne gibi cezalar yerim...
Kardes muavakat borcu mu bu. Eğer oyleyse hakim felan bisey yapamaz avukat I dare etmezse tutuklama ister borc ne zaman odendi tutuklama kaldirilir. Avukat in vicdanina kaldin yani. Allah yardimcin olsun