Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kapalı Konu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

theking23

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,002
169
63
Bunlar her etkinlikte kafalarına göre yolluyorlar.İstedikleri kadar kişiye gönderim yapıyorlar sonra ekleme olmuyor.İsminiz yazsa bile ekleme yapılmayabilir.Şu saatte bitirdik diyecekler size,site de bizimle ilgisi yok der.Daha önce arzbet ve mariobette de aynısını yaptılar.Girdim bu sefer ama ekleneceğini sanmıyorum daha da girmem.

Kiziroglu61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
123
30
28
Bunlar her etkinlikte kafalarına göre yolluyorlar.İstedikleri kadar kişiye gönderim yapıyorlar sonra ekleme olmuyor.İsminiz yazsa bile ekleme yapılmayabilir.Şu saatte bitirdik diyecekler size,site de bizimle ilgisi yok der.Daha önce arzbet ve mariobette de aynısını yaptılar.Girdim bu sefer ama ekleneceğini sanmıyorum daha da girmem.
Katiliyorum dostum daha kimseye frebet vememisler bir kac ergen cekim yaptim diyor

mesutyyy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
196
36
28
o degilde whatsap hattında başka bı forum sitesinın bılgısı yazıyo siteyle alakalı hıçbı bilgi yok ama forum sitesinın lınklerını falan payaşmışlar hatta profıl resmı yapmışlar bu nasıl site çözemedım

lordiceman54

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
356
68
28
o degilde whatsap hattında başka bı forum sitesinın bılgısı yazıyo siteyle alakalı hıçbı bilgi yok ama forum sitesinın lınklerını falan payaşmışlar hatta profıl resmı yapmışlar bu nasıl site çözemedım
sponsorları çünkü başka bir forumun forum aracı oluyor yüklüyor bu şekilde benobetede bu forum yüklemişti daha önce katılım bu şekilde oluyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...