Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Kara Liste Muhabbeti

BORDOMAVİ

TRABZONSPOR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,293
5,357
113
Arkadaşlar merhaba bebim küçük brader bu iddia yüzünden 240 bin borç yapmış bankalardan kredi kart avans hesap ne varsa kullanmış vizede söylemedi avukatlik olmuş ikametini başka bir adrese taşımış oraya keşif için gelmişler falan filan ailem borcu avukatlık bürolarına ödeyip sıfırladı ve bankalardan borçsuzluk kağıdı falan aldık ama ödeme yaptığımz avukat babama 5-6 ay sonra tekrar kredi alır demiş yani kontol edin falan demiş bende bu kara liste muhabbeti ni duymuştum daha önce 5 yıl hiçbir yerden kredi kart falan alamaz dedim acaba konuya hakim olan varmı şimdiden teşekkürler
5 yıl muhabbeti hikaye gibi bişey oldu artık açık icra dosyasi yoksa 6 ay sonra deneyebilir almayı

zamanzaman19

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,788
2,065
113
Kamu bankalarında bikere borç geciktir hemen arka planda bloke koyuyor başvurunu ilerletmiyorlar bile
Ya bu bankaların bir kretiri vardır mutlaka adama 1300 puanla kredi vermeyen banka üstelik memur olduğu halde braderin eşine belgesiz csrtsiz curtsuz 200 bin kredi kullandirdi bu sabah

marinpnn

Horozcu Eniştenin Tetikçisi 🥸
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,365
3,950
113
Arkadaşlar merhaba bebim küçük brader bu iddia yüzünden 240 bin borç yapmış bankalardan kredi kart avans hesap ne varsa kullanmış vizede söylemedi avukatlik olmuş ikametini başka bir adrese taşımış oraya keşif için gelmişler falan filan ailem borcu avukatlık bürolarına ödeyip sıfırladı ve bankalardan borçsuzluk kağıdı falan aldık ama ödeme yaptığımz avukat babama 5-6 ay sonra tekrar kredi alır demiş yani kontol edin falan demiş bende bu kara liste muhabbeti ni duymuştum daha önce 5 yıl hiçbir yerden kredi kart falan alamaz dedim acaba konuya hakim olan varmı şimdiden teşekkürler
Konuya hakimim bizzat yaşadım kredi kartı bak özellikle kredi kartinda sicilin bozulup kara listeye alinirsan kesinlikle ne kredi ne kredi kartı çıkar başvurabilirsin ama çıkmaz cikmadida

AnosValous

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,222
4,580
113
Bu son 6 ayda hesabıma 300 k kadar giriş çıkış var ama netice ayni
Reis bende kamu personeliyim kadrolu kredi kartı 2 dönem gecikti sonra ödedim 1 tl bile vermiyor hiçbir banka. Şubeye gittim müşteri temsilcim bu güne kadar çalıştığım bankacılık konusunda en tecrübeli ve bilgili kişi diyebilirim. Söylediği şuydu kendi ekranından başvuru denettim arka planda bloke koymuşlar bunu manuel kaldırmak söz konusu değil ilerleyen süreçlerde ödeme durumunuza göre otomatik kalkıyor dedi başvuruyu iletmiyor bile bankaya yani direk red veriyor sistem

marinpnn

Horozcu Eniştenin Tetikçisi 🥸
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,365
3,950
113
Ama kardeşini tebrik ederim tek başına Allah'tan sizi satmamis :D dua edin yoksa kardeşim gece uyurken böbreklerimizi almış onlarida satmış demeni beklerdim

Azad6363

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
5,293
1,289
113
Reis bende kamu personeliyim kadrolu kredi kartı 2 dönem gecikti sonra ödedim 1 tl bile vermiyor hiçbir banka. Şubeye gittim müşteri temsilcim bu güne kadar çalıştığım bankacılık konusunda en tecrübeli ve bilgili kişi diyebilirim. Söylediği şuydu kendi ekranından başvuru denettim arka planda bloke koymuşlar bunu manuel kaldırmak söz konusu değil ilerleyen süreçlerde ödeme durumunuza göre otomatik kalkıyor dedi başvuruyu iletmiyor bile bankaya yani direk red veriyor sistem
Biliyorum bendede durum ayni

FURY MAN

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
722
428
63
Şuan bankalar normal kredi vermiyo cok zor icralik olmus birine ancak ev arsa araba tapusu ipotek ederek alabilir diger türlü mümkün degil