Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kazandı karaadam81 / İki Adım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kupon Miktarı
1111
Kupon Oranı
3.00

Beşiktaş

Federal42
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
20,869
19,015
113
@karaadam81 hiç zorlama sende dost bülten kısıtlı bugünlük bu kadra yeter git film izle

Ekrem38

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
943
308
63
Senin foruma hakimliginin benim zorumla zoru ne olabilir ki dost öyle espirisine yazdım seni tanımam etmem
İste tanımadıgın etmedin kısılere bu uslublamı yazıyosun dost ben sahsen alındım senı tanısam belk alınmazdım ama sozlerın dalga gecer gibiydi daha cok

Beşiktaş

Federal42
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
20,869
19,015
113
İste tanımadıgın etmedin kısılere bu uslublamı yazıyosun dost ben sahsen alındım senı tanısam belk alınmazdım ama sozlerın dalga gecer gibiydi daha cok
Yok dost ben çok foeumkolik bir adam değilim öyle arada bir girer eğlenir çıkarım kafa dagitmak amaçlı kimseyi tanımam kimseyle dalga gecmem espirutuel bir kisligim üzerine alınma kusura bakma lütfen haklısın bilinçsiz davrandik

NashNash

Very İmportant Person Ayikiyun mu
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
38,627
20,089
113
2-2

Ekrem38

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
943
308
63
Yok dost ben çok foeumkolik bir adam değilim öyle arada bir girer eğlenir çıkarım kafa dagitmak amaçlı kimseyi tanımam kimseyle dalga gecmem espirutuel bir kisligim üzerine alınma kusura bakma lütfen haklısın bilinçsiz davrandik
Bende senın tam tersinim dost sende kusura bakma

Ekrem38

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
943
308
63
1farkla yenılse dahı alırız 2 farkla yenılmeyecwk yada yenecek

NashNash

Very İmportant Person Ayikiyun mu
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
38,627
20,089
113
2-3

Ekrem38

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
943
308
63
Aldı dep ıyı oldu su serviside kırsa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...