Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Karl Marx / " Dininiz ,

bookie

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,621
300
83
Parasız düşünür; ama paralı iki misli düşünür :rolleyes:
Yalnız işin enteresani bu Karl Marks dinsiz imansız in biridie. Kendisi atesittir ve komünist sistemde dini yasaklamış olan ve inancı olanlarada en büyük cezaları vermiştir kalkıp dinin imanın para olmuş demesi ironik olmuş :)

anticovid

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,192
454
83
Karl Marx'in " Diyalektik Materyalizm" seminer ile verdigim günler..ey gidi günler..Yada " Darvinizm" çöpe atilmiş tarihin dünyanin bilim diye yutturulanlar...Bilinirmiydi ki; yine bilim bunlari " bilimsellikten uzak" niteleyip çöpe atacağini..
Hatta fiziğin ve kimyanin temel kanunlarini,kuantum mekaniğinde anlamini yitirdiğini." madde vardan yok edilenez,yoktan varedilemez" kuramlarini kara delikte yok oluşunu,bugüne dek tarihin en buyük deneyi olan cern de birkaç bulgu ele geçirip Elon Musk'ın bunun 4-5 kati buyüklüğünde cern icin yeni projeye dahil olup ilk temelleri çoktan attiği .Bakalim daha daha neler göreceğiz derken bir virüs tüm planlara darbe vurup insanlari kümese kapatip dünyanin gündemi tepetakla bakinip duruyoruz.
( Kişisel dua' m " Allah'dan Herşeyin Hayrini Dilerim .)

Heisenberg

Atanamayan Mendel
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
600
869
93
Karl Marx'in " Diyalektik Materyalizm" seminer ile verdigim günler..ey gidi günler..Yada " Darvinizm" çöpe atilmiş tarihin dünyanin bilim diye yutturulanlar...Bilinirmiydi ki; yine bilim bunlari " bilimsellikten uzak" niteleyip çöpe atacağini..
Hatta fiziğin ve kimyanin temel kanunlarini,kuantum mekaniğinde anlamini yitirdiğini." madde vardan yok edilenez,yoktan varedilemez" kuramlarini kara delikte yok oluşunu,bugüne dek tarihin en buyük deneyi olan cern de birkaç bulgu ele geçirip Elon Musk'ın bunun 4-5 kati buyüklüğünde cern icin yeni projeye dahil olup ilk temelleri çoktan attiği .Bakalim daha daha neler göreceğiz derken bir virüs tüm planlara darbe vurup insanlari kümese kapatip dünyanin gündemi tepetakla bakinip duruyoruz.
Marxist Diyalektik ile başlayıp sonunda Allah dan Hayırlısı demek ironik :) Marx der ki " Din Afyondur " yani derki size dayatılan din hurafelere dayalıdır yaşadığınız Din Tanrının dini değil insanların kendi hemoganyalarini pekiştirmesi için bi araç olarak kullanılır bu yüzden Dini afyonlastirip inanalari hurafelerle masallarla uyutup ayakta kalmaktır. Yaşadığımız, Gördüğümüz Din Tanrının dini değil Tanrıya şirk koşanların dinidir

anticovid

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,192
454
83
@Heisenberg !!! çala-kalem makalemi komik yada farkli bir emoji ile temkiler verme özgürlüne sahipsiniz.
FAKAT KİŞİSEL İNANÇLARİMA "KOMİK"EMOJİ"KOYMA HAKKINIZ ASLA YOKTUR.Bu kişi inanç ve hüriyetine karşı bir suç işlemektir.Onun için paranteze aldim anlaşilsin diye.Ben sizin inançlariniza saygiliyim herkesin hatta.Sizin de saygili olmanizi dilerim

Heisenberg

Atanamayan Mendel
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
600
869
93
@Heisenberg !!! çala-kalem makalemi komik yada farkli bir emoji ile temkiler verme özgürlüne sahipsiniz.
FAKAT KİŞİSEL İNANÇLARİMA "KOMİK"EMOJİ"KOYMA HAKKINIZ ASLA YOKTUR.Bu kişi inanç ve hüriyetine karşı bir suç işlemektir.Onun için paranteze aldim anlaşilsin diye.Ben sizin inançlariniza saygiliyim herkesin hatta.Sizin de saygili olmanizi dilerim
Evvela inancına veya inançsızlığına saygılıyım keza bu beni ya da başkasını ilgilendirmez Marxist anlayıştan geldiğini söylediğin için ironik buldum ayrıca forumun 141. Maddesi 6. Fıkrasına göre suçum sabit görülmemekte