Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kaybetti kartalite1 / Yaklaşıyor Yaklaşmakta Olan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kupon Miktarı
5000
Kupon Oranı
3.6

executioner

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,321
1,670
113
not: kupon tutarsa etkinlik yok etkinlik yerine mehmetcik vakfına 150tl bağış yapıp dekontunu paylaşırım burda etkinlik varmı diye ümitlenmemeniz için yazıyorum bunu sinerjiye felanda gerek yok gelirse gelir gelmezse gelmez ....

Gözden cıkardığım bir para gelmezse üzülmem gelirse kripto alırım hayırlısı bakalım :D
Ekli dosyayı görüntüle 125556
noldu darladılar mı çok :D

jemu54

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,602
1,457
113
Celta maçı ust olsun mehmetcik vakfina 5 bin tl utanmadan bide 150 tl bağış yapmis 18 k veren kupona

didierdrogba

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
3,882
1,373
113
Dostum hayırlı geceler umarım kuponun gelir yaptığın yardimlar için Allah razı olsun senden ricam böyle kurumlara lütfen bağış yapma ben bunların yerine gittiğine hiç inanmıyorum geçen habrrlere çıkti Kızılay müdürü 4 kamyon giysiyi pazarda satmış cidden hiçbir kuruma güven kalmadı şahısa yardım et en azından hayir duası alırsın

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,970
44,347
113
Değişik bi tip kardeşim her insan ayni değil
Valla benim hic aklima gelmez mehmetcik vakfi falan bikac defa esirgeme kurumu yada huzur evi geldi ama mehmetcik hic gelmedi aklima.ozellikle esirgeme kurumuna cok gitmek istiyorum cocuklaari sevindirmeyi cok istiyorum 😔😔 bu arada celta maci tahminim 1.0/1.1.0.1 diye dusundum ben bakam ne olcak bol sans @kartalite1

jemu54

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,602
1,457
113
Valla benim hic aklima gelmez mehmetcik vakfi falan bikac defa esirgeme kurumu yada huzur evi geldi ama mehmetcik hic gelmedi aklima.ozellikle esirgeme kurumuna cok gitmek istiyorum cocuklaari sevindirmeyi cok istiyorum 😔😔 bu arada celta maci tahminim 1.0/1.1.0.1 diye dusundum ben bakam ne olcak bol sans @kartalite1
Kardesim kafa buluo anlamadin mi

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,970
44,347
113
Arkadaslar yaklasiminiz hic hos degil ayip oluyor bence ortam gerilir yapmayin bence bu muhabbetleri.ben bu zamana kadat hic bi vakfa yada kuruma bagis yapan kimseyi gormedim az yada cok gonlunden o kopmus bu arkadasi tanimam etmem evet pek dagitim yapmiyor ama onunda kurali bu demekki.bu mevzulara girerseniz ortam gerilir laf dalasi baslar bannyersiniz hic gerek yok bosverin.

Ukaya21

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,311
472
83
Kardeşim ben anlamıyorum dünden beri nedir bu sizene arkadaş göndermiş olmuş bitmiş

jemu54

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,602
1,457
113
Ya yok be kardesim ne kafa bulcak ben oyle algilamadim he eger oyleyse sozum yok ama bence kafa bulmuyor.buluyorsa siyasi konulara girmiyirum ben.
Mehmetcik vakfi bunun 150 tlsine kalmadi reis sinirlendim ondan siyasetle alakasi yok kimseye para atmak zorunda degilsin ama dalga gecer gibi 18 k veren kupona mehmetcim vakfini katmak nedir bide utanmadan 150 tl yazmis

Ukaya21

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,311
472
83
Mehmetcik vakfi bunun 150 tlsine kalmadi reis sinirlendim ondan siyasetle alakasi yok kimseye para atmak zorunda degilsin ama dalga gecer gibi 18 k veren kupona mehmetcim vakfini katmak nedir bide utanmadan 150 tl yazmis
Kardeş arkadaş dün kuponsuz 200 tl bağış yaptı şimdi de gelirse 150 daha yapıcam diyor ne güzel işte

Ukaya21

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,311
472
83
Adam dğn çekilşşle kupon yaptı yattı kupon yine 100 tl dağıttı

Ayazmami23

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
372
133
43
Bu ne sacmalık para adamın ister dagıtır ıster dagıtmaz .. konu baslıgında gelirse cekılıs var mı yazıyor . Biraz olsun empatı yapın. Kupon paylasmıs iste bu kadar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...