Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kaybetti kartalite1 / Yaklaşıyor Yaklaşmakta Olan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kupon Miktarı
5000
Kupon Oranı
3.6

Mirliva

🅹🅰🅲🅺🅿🅾🆃
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
2,767
1,861
113
@Shellac sana zahmet şu konuyu kitlermisin kitli kalsın sinirlerim bozuk zaten iyice bozuldu 1 kişiye 150tl yazsam herkez havada takla atıyodu gelmiş ne yazıyorlar ya
Bişeye öncülük yapiyoruz belki sizde kupon paylaşın gelirse bağış yapın olaya nerden bakıyor mandalar
Manda ?

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,038
44,097
113
Kardesim paran sende kalsin kimsenin senin paranda gozu yok konu burda mehmetcik bos bos konusma tamammmi onlar varsa biz rahat rahat uyuyoruz rahat rahat geziyor uz sen dalga gecer gibi 150 tl bagis yapicam ne demek biz icin canini veren insanlar onlar git nere yapiosan yap bagsini mehmetcigin senin parana ihtiyaci yok
Dost Mehmetcik Vakfına Ben bu parayı kumardan Kazandım Sizede Attım Dese Mehmetcik Vakfı Paran sende Kalsın Der Buna buda Konusuyor İşte

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,038
44,097
113
Anlamio kardesim adamlar bizjm icin caninj feda ediyor 2 tane askere gitcek kardesim var senin 150 tl mi kaldi lan mehmetcikler
Para Adamı Bozar Dost Bunlar kaldıramaz Biraz Para buldularmı Vatanını Satar boyle zihniyetli Adamlar

Hamsilipasta

HOP HEMŞERİM NEREYE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,684
6,613
113
not: kupon tutarsa etkinlik yok etkinlik yerine mehmetcik vakfına 150tl bağış yapıp dekontunu paylaşırım burda etkinlik varmı diye ümitlenmemeniz için yazıyorum bunu sinerjiye felanda gerek yok gelirse gelir gelmezse gelmez ....

Gözden cıkardığım bir para gelmezse üzülmem gelirse kripto alırım hayırlısı bakalım :D
Ekli dosyayı görüntüle 125556
Herşeyi geçtim para gelmezse üzülmem diyorsun kardeşim düne kadar sigara parası yok diyordun şuan kaç kişi o durumda kim bilir bende dahil ayıp sana bide vatanı koruyan adamlara kumar parası gondercek

kartalite1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
831
608
93
Herşeyi geçtim para gelmezse üzülmem diyorsun kardeşim düne kadar sigara parası yok diyordun şuan kaç kişi o durumda kim bilir bende dahil ayıp sana bide vatanı koruyan adamlara kumar parası gondercek
Sanane üzülmem ben sen ağla

mamodu1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
195
96
43
@Shellac sana zahmet şu konuyu kitlermisin kitli kalsın sinirlerim bozuk zaten iyice bozuldu 1 kişiye 150tl yazsam herkez havada takla atıyodu gelmiş ne yazıyorlar ya
Bişeye öncülük yapiyoruz belki sizde kupon paylaşın gelirse bağış yapın olaya nerden bakıyor mandalar
Lan dangalak kim havada takla atacakmış. Herkez değil herkes. Türkçeyi düzgün öğren önce. Gelmiş burada artislik yapıyor gevşek gevşek

Hamsilipasta

HOP HEMŞERİM NEREYE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,684
6,613
113
Ohh be yatmış kupon bedava şov izleyecektik burda bi de utanmadan 150tl demiş çok verdin yarısını geri alsaydin cimri herif
Konu o zaten kardeşim kumar parasını bu yatağında sıcak yatsın diye sabahın -20 derecinde nöbet tutan askerlerimize yigitlerimiz 150 gondercekmis 😂

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...