Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling Kasa 100 Hedef 1k

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

k2ranbol

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,955
756
113
Aynen öderler hadi denizli koy cocugi

RealMadrid

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,152
6,016
113
freebet kuponu psg den gitti gibi denizliye attırmamız şart beyler

RealMadrid

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,152
6,016
113
iki kupon da teke bakıyor freebet kuponu arsenal leichester üst normal kupon denizli 1 gol atar

k2ranbol

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,955
756
113
Lei kırmızı görebilir arsenal atar bol bol

cenkkocak34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,410
1,982
113
dostum 1 0 arsenal dk 20 biraz sinerji beyler kimse takip etmiyor biraz sinerji lazım gelir b kuponlar
iy gol lazım derken 1 gol lazım demedim gol lazım dedim ya bi gol daha ;) ben sadece kuponu takip ediyorum dost bi beklentim yok paparamda yok benim zaten maksat takip etmek şuan ben kupon yapamıyorum sen kazan bari diye senin kuponu takip edip heyecan yapıyorum ;)
umarım kazanır hedefine varırsın ! ama bi beklentim yok yani sadece yanında olayım destek vereyim amacım ;)

RealMadrid

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,152
6,016
113
iy gol lazım derken 1 gol lazım demedim gol lazım dedim ya bi gol daha ;) ben sadece kuponu takip ediyorum dost bi beklentim yok paparamda yok benim zaten maksat takip etmek şuan ben kupon yapamıyorum sen kazan bari diye senin kuponu takip edip heyecan yapıyorum ;)
umarım kazanır hedefine varırsın ! ama bi beklentim yok yani sadece yanında olayım destek vereyim amacım ;)
sıkıntı yok dost kazanalım da havale de yaparım ben sana papara mühim değil

cenkkocak34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,410
1,982
113
sıkıntı yok dost kazanalım da havale de yaparım ben sana papara mühim değil
eyv. kardeşim benim valla şuan için güzel denizli favori takım öyle böyle atacak baskılı da oynuyor arsenal maçı şuan 1.70 oran 2 gol daha olurum iy bi tane daha iliştirseler araya süper olacak !

cenkkocak34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,410
1,982
113
bi yemek yiyip geliyorum o arada kazanmış olsun iki kuponda ;)

RealMadrid

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,152
6,016
113
hedefe ulaşırsak k2ranbol ve cenkkocak 2 nize vericem sizden başka kimse takip etmiyor malum bir sürü rolling var şuan 10tl az geldi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...