Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling Kasa 100 Hedef 300 / 2 Kişiye 20 TL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Muslera07

!.. Müdür ..!
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
17,594
5,439
113
Ya ne yobaz adammissin sakada yapamiyoz tamam sensin kardeşim kal burda ben kazanayım sana verecem :D
Bak arkadaşım düzgün konuş öncelik le 2 cisi form herkese açık kimin olacağına sen karar veremezsin.öbür çekilşte öncelikle haberim yoktu.fark etdiysen ben arkadaşa uyarıda bulunuyorum oyüzden yazdım.daha önce hedefine ulaşmasına ragmen bırakmayı. Devam edip kaybetmişti.şimdi sen totemini yap

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
Hep bunlar para işte dostum herkesin gozunu bürümüş gulmekmis sakalasmakmis kimsenin umrunda değil ;)
Burda tarafsız olmak gerekirse haklı olan sensin ama haklı haksız aramayalin o da kötü bişe yaşamıştır gergindir senin gönlünü alır bı ara

Berkay26

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,393
743
113
Bak arkadaşım düzgün konuş öncelik le 2 cisi form herkese açık kimin olacağına sen karar veremezsin.öbür çekilşte öncelikle haberim yoktu.fark etdiysen ben arkadaşa uyarıda bulunuyorum oyüzden yazdım.daha önce hedefine ulaşmasına ragmen bırakmayı. Devam edip kaybetmişti.şimdi sen totemini yap
Ben sana bişey anlatamam ya dostum inan. Sensin kusur bakma olurmu arkadaşım ben öküzüm özür dilerim yanlış yazdım. Eyvallah herkes tadini çıkarmaya baksin beyler uzatmanın anlamı yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...