Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling Kasa 50 hedef 500 hedefe ulaşırsak 4 kişiye 20 tl

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Erosus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,720
2,433
113
Nba takip eder izlerim 6 dk da mola alınırsa üst

Hocam yazdım iyi oku senin mesajında sonra dediö bundan sonra yazan olmasın seni dahil etmedim sadece geldi grldi diyorlar sinerji olıyor
Hocam destek veren ister geldi geldi der ister gelmedi gelmedi der ben orda 5 dakka kala 43 sayı olmuş rahat gelir tebrik ederim dedim basket bilen herkes bunu anlar :) 3 kuruş para için gerek yok yani şansın daim olsun ödüle dahil etme bol şans.

Saiteraslannn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
849
349
63
Beyler gelmeden geldi demeyin dedim insanlar triplere girdi yanlısı varsa Özür dillerim ben

Saiteraslannn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
849
349
63
Hocam destek veren ister geldi geldi der ister gelmedi gelmedi der ben orda 5 dakka kala 43 sayı olmuş rahat gelir tebrik ederim dedim basket bilen herkes bunu anlar :) 3 kuruş para için gerek yok yani şansın daim olsun ödüle dahil etme bol şans.
Kardeşim sana demedim senden sonra demek isterken bu mesajdan sonra dedim senin mesajın bir tık yukarıda yani sen bilmeden kuralı niye heöen atarlanıyon

smtgs1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,558
988
113
Öncelikle bol şanslar dostum çekim yaparsın şeytanın bol olsun . Ama surda hatan var ödüle dahil edilmeyecek demen kırıcı olmuş eyvallah sağol etkinlik yapıyorsun fakat hani tehdiivari konuşman kötü olmuş . Evet kalisin bende sevmem geldi tutar wonn yazanlari ama daha kibar uslub le dile getirebilirdin . Neyse kafanı dağıtma konsantre ol oyna kazan

dusting34

Ne mutlu TÜRKÜM diyene
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
8,316
3,183
113
Ben bisey demiyorum ama gereksiz yere gerildi ortam

Saiteraslannn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
849
349
63
Öncelikle bol şanslar dostum çekim yaparsın şeytanın bol olsun . Ama surda hatan var ödüle dahil edilmeyecek demen kırıcı olmuş eyvallah sağol etkinlik yapıyorsun fakat hani tehdiivari konuşman kötü olmuş . Evet kalisin bende sevmem geldi tutar wonn yazanlari ama daha kibar uslub le dile getirebilirdin . Neyse kafanı dağıtma konsantre ol oyna kazan
Dostum her etkinlikte yazıyorum yazmayın diyw inatına cıkıyor 2 3 kişi bende direk ödül vermicem dedim

Hunreis

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
4,198
1,222
113
abi ndn tartısıyonuzki adam paylasmıs ne güzel kuponları totem yapin bakin dalganıza

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...