Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Kaşıntı Rahatsızlığı , Uyuz

gurkan018

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
794
844
93
Selamın aleyküm herkese iyi forumlar çevre illerde ve yaşadığım yerde Kdz Ereğli birçok kişide uyuz belirtileri varmış. Eve geldiğimden bu yana kaşınıyorum, vücudumda kabarıklıklar kızarıklıklar çıkmaya başladı. İnternetten baktım parmak aralarında kabarıklıklar göğüs bölgesinde kaşıntı kızarıklıklar semptomlar bunlarmış. Hepsi bende mevcut. Bu hastalıkla ilgili bilgisi olan var mı ? Daha önce yaşayan var mı? Ne iyi gelir nedir ne değildir. Kimseye tokalaşmayın aynı şeyleri giymeyin dokunmayın bi bu eksikti valla triplere soktu moralimi bozdu işin yoksa hastaneye git çulsuz çulsuz.
wilkinson pomad kullan gecen yil bende de vardi bunu kullandim 3 gun boyunca hergun surdum carsaf ve elbiseleri yikama belirli yerde otur sonra elbiseleri cobe at carsafda dahil sonra 1 hafta kasintin devam ediyor ama geciyor en onemlisi evdeki butun elbiseleri cop posetine koy agzini sikica bagla 3 gun beklet elbisende olanlar öluyor sonra poesete koyduklarinin hepsini yika bu kadar wilkinsonbpomat kadar etkili hic bir ilac yok

TitanEnsaladus

Kanguru Eczanede Mi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,631
16,140
113
Cildiyeye bi prof a gorun belki alerjidir.
Uyuz ise yapragi yedin net soylim
Oyle hemen gecmiyor krem veriyorlar vucuduna suruyorsun
Para kazanayim disarida calisayim dersen herkese bulasir .evde karantinaya alacan kendini ve aileni
evdekilere gecmis olsun kesin birbirinize bulasir
@dost

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,439
22,709
113
6 ay kuluçka dönemi var 2 gün rahat ettim diye salma yeniden alevlenir

TitanEnsaladus

Kanguru Eczanede Mi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,631
16,140
113
Yazdigimi bi daha oku Murat düzenledim
Belli olmaz belki alerjidir
Ben doktara gittim uyuz dedi ilac verdi vs evde bi odada karantinadaydim
Sonra cildiye profa gittim adam ac bakim dedi malafata bakti vucuddaki kasintilara bakti
Alerji olmussun dedi mutluluktan havalara uctum o derece