Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Katlama Hakkında

aslnmcht

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
317
75
28
Arkadaşlar geçen hafta 5 bin yatırdım çk rahat bişekilde 5 6 saatte 20 bin yapıp çektim. Bugün bin lira yatırdım kaybettim. Dikkatimi çeken şu, her zaman bunu yaşadığımı farkettim. Ne zaman 5 bin ve üzeri yatırsam en az 15 bin çekimim var. Fakat bin lira veya 2 bin lira yatırdığım da onu ne hikmetse 5 bin yapamıyorum.

sarajay55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,825
1,006
113
o zaman 1k yatırma 5k yatır kazan zengin ol.
işin sırrını bulmuşsun sen tebrik ederim

aslnmcht

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
317
75
28
İşte o rakam da her zaman olmuyo kardeş farkettiğim bişeyi yazayım dedim

AKQJ

❝ ғᴀʀᴋɪɴᴅᴀʏɪᴍ ❿'sᴜᴢᴜᴍ ❞
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,591
5,131
113
Yuksek kasa cesur oynamani sagliyor sadece. Her zaman da 5 k bulunmaz. Kendini alistir haci kucuk oynamaya

aslnmcht

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
317
75
28
Yuksek kasa cesur oynamani sagliyor sadece. Her zaman da 5 k bulunmaz. Kendini alistir haci kucuk oynamaya
Yok baba küçük oyna kaybet durmadan onu farkettim. Yani 5i yatırıp kademe kademe ilerliyorum 3 4 saatte ciddi miktar çekiyorum. Diğer türlü bir bir yatır kaybet totale vurunca çok sıkıntı

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
Arkadaşlar geçen hafta 5 bin yatırdım çk rahat bişekilde 5 6 saatte 20 bin yapıp çektim. Bugün bin lira yatırdım kaybettim. Dikkatimi çeken şu, her zaman bunu yaşadığımı farkettim. Ne zaman 5 bin ve üzeri yatırsam en az 15 bin çekimim var. Fakat bin lira veya 2 bin lira yatırdığım da onu ne hikmetse 5 bin yapamıyorum.
Bende de tam tersi 100 200 attım mı 3 e 4 katliyom 1000 attım mı 1 lira kasam artmıyor

Hayrullah52

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
726
348
63
Bende tam tersi az yatırım yapıyorum yükseliyor yüksek yatırım yapsam ilk maçtan gidiyor