Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Kavbet - Deneme Bonusu

Krieger1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,043
827
113
Başkan vallahi bilmiyorm ya kullanıcı adını söylermisin bn sıradayım birisi için alcam senide söylerim istersen eger kabul ederlerse

Volkan67

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
121
8
18
Yok hiçbir şeyi aktif etmedim az önce bağlandığımda bonusun kuralları attı bana bir saatte bir bonusu elniyor dedi bana sonra canlıyı sonlandırda
Kardeşim sen bana kullanıcı adını Bi ver baklm bir de bonusları kısmın da talep verilen yerden açık talebin varsa iptal et

theking23

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,002
169
63
Beyler site ödeme yapar mı? Son 20 liram vardı onu da kaybetmiştim bonusu aldım geçti hesaba iyi de gidiyorum umarım çekim yaparım :)
Bol şans herkese :D

Brsgs1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,687
2,003
113
brsgs1905 kullanıcı adım hiçbir şeyi aktif etmedim

Brsgs1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,687
2,003
113
Bi tek banamı oldu böyle hala anlamadım birşeyi aktif etsem tamam dicem oda yok bir saat içinde otomatik yüklencek deniliyor bizim iki saat oldu

mindlessrookie

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
182
9
18
Ben çevrimi tamamladım istenilen oranda en az 1.80 orandan çevirdim 150 tl ama çekilebilir mikatara geçmiyor para nedenini bilen var mı

Krieger1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,043
827
113
Baglanıyorm 5kişi kaldı sorcam
konuşma bu şekilde oldu başkan biraz daha bekle bence

Ersin: Az önce deneme bonusu taleibde bulundum işleminiz tamamlandı dediniz ama hesabımda bonusu göremiyorm bakiye 0.00 gözüküyor

Kullanıcı adım. brsgs1905

Oya; Sistem tarafından otomatik eklenecektir yoğunluktan ötürü gecikmeler yaşanabiliyor biraz beklemenizi rica ederiz

Ersin; Bınuslar bölğmünde de cıkmuyor aktif edemiyorum aktif etmem gereken bi bölüm varmı?

Oya; daha yüklenmemiş beklemenizi rica edicem sistem tarafından otomatik eklendiği için manuel müdahale de bulunamıyoruz.

theking23

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,002
169
63
Beyler çevrimde 51 kalmıştı bonus bakiyesinden 56 vardı 51 lik oynadım kalan 5 hala bonus bakiyesinde gözüküyor eğer çeviren varsa aklında bulunsun.

Brsgs1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,687
2,003
113
Çok teşekkür Krieger1905 neyse zaten maç kalmadı olsada biz bu şansa zaten kazanma şansımızda olmaz ilgin için teşekkür ederim bol şans sanada