Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Kaybedenler Kulübü

Salobalo12

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
12,027
4,227
113
Bizimkilerde gelmis ml gibi yere yerlesmis 500 metre daha ilerleseler deniz kenari olacak fiyatlar ucacak durmuslar
Benim babamda pazarda 45 senedir çalışıyor ne bir evi var ne arabası nede bir gunluk sigortası olup gitse anneme maaş bile bağlanmıyor boşa yaşamış bende babamın yolundan gidiyorum

Murat4343

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
4,268
2,516
113
Bende senin yaşındayken yapmadığım için şuan pişmanım vala pasaport cikartmisim Sırbistan'a gidecem ordan kaça olarak Avrupa'ya gitmeyi düşünüyorum çocuklar izin vermiyor elini ayağını bağlıyorlar ama gene fırsat bulsam gidecem hayat senin gençken yaptın yaptın yaş ilerde kimse ise bile almaz
Benim icin gecti bi ayak cukurda

Azadi6321

Why so...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,929
3,249
113
Araba almak bile mucize olmuş anca kredi çekicen
Kredi de şuan bu durumda çekilmez 100 çeksen 170 odiyecen 70 bin TL çöpe gidecek karın 30 bin TL olacak oda çalışıp çalışıp yılların gidecek kredi çekme taraftarı değilim ha kredi şu şekilde çekilir 400 bin 500 bin çekersin sonra Türkiye'yi terk edersin yada batışını verirsen o zaman Kârdasin 😀😀😀

Athena

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,897
1,877
113
Kredi de şuan bu durumda çekilmez 100 çeksen 170 odiyecen 70 bin TL çöpe gidecek karın 30 bin TL olacak oda çalışıp çalışıp yılların gidecek kredi çekme taraftarı değilim ha kredi şu şekilde çekilir 400 bin 500 bin çekersin sonra Türkiye'yi terk edersin yada batışını verirsen o zaman Kârdasin 😀😀😀
Vvalla haklisin intihar edenlerin çoğu kredi borcundan