Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Kazamız Mübarek Olsun

styks

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
77
43
18
Ben geçenler de bi oyun keşfettim slot da oyun küçük miktarlar da çevirir sen kasanı asla ama asla eritmiyor. Bonusa girse de yüksek te ödemiyor. Ara ödemesi de çok iyi kimse de bilmez oyunu kolay kolay. Ben böyle yüksek çevrim yapacağım zaman hep oraya 1.000 spin ortaya alıyorum daha yüzde 70 in altına geri ödediğini görmedim. Bazen bonusu dan iyi veriyor. Ama spin değerini arttırdığın an patlatıyor kasayı. Denemek istersen 2 tl den 200-300 spin at ne demek istediğimi anlayacaksın dost.

gladio123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,503
2,141
113
Ne zaman sıfırlarsın konu sahibi uyuyacamda fazla sürmesin 🤣

Antep7575

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,833
3,455
113
Son kupon da ikinci kuponla aynı bu da rulette kazanç olduğu için bastım bakalım ne olacak hepsi bu kadar

Ekli dosyalar

Mamoste

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
8,657
12,321
113
Bol şanslar Antepli
Gazaya giderken kazaya ugramazsin umarım

FutbolEmpire

Darlandım
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
947
510
93
Ben geçenler de bi oyun keşfettim slot da oyun küçük miktarlar da çevirir sen kasanı asla ama asla eritmiyor. Bonusa girse de yüksek te ödemiyor. Ara ödemesi de çok iyi kimse de bilmez oyunu kolay kolay. Ben böyle yüksek çevrim yapacağım zaman hep oraya 1.000 spin ortaya alıyorum daha yüzde 70 in altına geri ödediğini görmedim. Bazen bonusu dan iyi veriyor. Ama spin değerini arttırdığın an patlatıyor kasayı. Denemek istersen 2 tl den 200-300 spin at ne demek istediğimi anlayacaksın dost.
Oyun neymiş dostum