Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kazanma Yüzdenizi Maximum Yapmak İstermisiniz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Umutks41

Ruh Hastası Ve Sinir Bozukluğu Olan Bir Kişi
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
46,903
50,765
113
Millet nelerle uğraşıyor yaw :)
Sorsan boxeri deliktir burda ne anlatılmak istenmiş yani bize maçların yüzdesi verilmiş ee nabalım bizde biliyoruz iy 1.5 altın iy 1.5 üst den daha fazla geldiğini bunlar maçtan maça değişir boş işlerle uğraşmayı bırakın

Penaltı

Ankarali
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
26,317
28,016
113
Millet nelerle uğraşıyor yaw :)
Sorsan boxeri deliktir burda ne anlatılmak istenmiş yani bize maçların yüzdesi verilmiş ee nabalım bizde biliyoruz iy 1.5 altın iy 1.5 üst den daha fazla geldiğini bunlar maçtan maça değişir boş işlerle uğraşmayı bırakın
Maçta gol olmuş 5 dakka sonra konu açıyor ilk yarı 0.5 üst diye koca yürekli adam 🙂

AndersonTalisca

⚽❤️🅱🅻🅰🅲🅺 🅰🅽🅳 🆆🅷🅸🆃🅴 🅻🅾🆅🅴❤️⚽
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,228
3,703
113
Emeğine sağlık güneşi 2 ye bölsen niye 3 değil yorumu alırsın benimde kafama yatmadı ancak yinede teşekkür ederim kendince bir çalışma yapmissin

darbelimatkap67

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
109
50
28
program burda nasıl bir işe yarıyor? İstatistikler belli istatistikleri programa girip sana çıktı olarak bu maçı mı oyna diyor?
sayılır

istatiktik girmiyoruz.bu verdiğim istatistik yaptığım programdan çıkan sonuç. programa oynayacağımız maçın sabitlenmiş oranını yazyoruz. size maçın ne şekilde sonuçlanacığını gösteriyor.yada bu maça oynanmaz dedirtiyor.

darbelimatkap67

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
109
50
28
Emeğine sağlık güneşi 2 ye bölsen niye 3 değil yorumu alırsın benimde kafama yatmadı ancak yinede teşekkür ederim kendince bir çalışma yapmissin
olay pek öyle dediğiniz gibi bir şey değil. örnek pek uymamış gibi. size verdiğim oranlar 22600 maçın ortalaması bu kadar basit. ben tahmini buna göre yapmıyorum zaten.sadece oynayacağım oyunu son rutuşunu verdiriyor. benim işim oranlar ile

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...