Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Tahmin Kazanmak isteyen buyursun

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
Gardasim girdik bi gun boyunca cette belirledigin 3 kelimeyi soylucem kabul :)
tamam ben de aynısı eğer ben kaybedersem sen bana 3 kelime verecen chatte 1 gün boyunca o 3 kelimeyi konuşacam ama sen kaybedersen ben sana 3 kelime bulacam onlarla konuşacaksın bu iddaayı ihlal eden de kendim de dahil olmak üzere bi daha selam vermeyelim sözümüzde duracaz :)
maksat eğlence olsun 1 günde sadece 3 kelime zevkli olsa gerek

tonysfr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
512
105
43
Chelsea pragı makattan düzer :)

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
ben hatta iy. 1,5 üst bile olur ilk yarıdan 3 golü bile bulabilirler sürprizde günün en tempolu maçı olur kanısındayım

betcoast

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,898
1,136
113
Chelsea galibiyetine sadece avrupada 50 milyon euro basılmış slavia prag kolay lokma değil artı evinde yenmesi zor bi takım chelsea işi kendi evinde bitirmek için beraberliğe oynar

Arsenalde aynı şekilde işi evinde bitirmek isticek ve karşısında hızlı bi napoli var attığının karşılığını verir üst olur

Frankfurtta deplasman golünü atıp kapanır fakat benficanın evinde kaleye duvar örsen o golü yersin

Siz bu kuponu oynayın benden söylemesi

mukoo

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
228
37
28
Arsenal maçı 1,5 alt olursa şaşırmam. Villarreal de 3,5 üst ikisine 50 attım oran 17.00

betcoast

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,898
1,136
113
Kimse bu iyiliğini unutmayacak :) Allah razı olsun
Bi kale önünde iki mal gol atamıyosa bilin ki ordan iki dakika önce Bi ingiliz geçmiştir..

Kusura bakmayın arkadaşlar ingilizleri bu sene avrupada karşımıza alma gafletine bi daha düştük ben premiere ligde ne zaman chelsea galibiyetine bastıysam yattım ilk kez karşıma aldım yine yattık amk