Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Duyuru Kazansana # 10.000 TL Ödüllü Bilet Etkinliği Sonuçları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Fazlinho18

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
529
593
93
Banada 250₺ eklenmiş, teşekkürler

Mehmet1981

ALLAH DELİKANLİ KALPLERE GÜZEL KADERLER YAZAR..
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
757
319
63
Beyler eklendikten sonra payfix ile çekmeyin sakın papara çekin payfix çekimleri kişisel hesaptan yolluyorlar diye biliyorum fraud diye el koyuyorlar paraya
Fraud diye el koyuyorlar demek nedir.ben sürekli payfix kullanıyorum sıkıntı olmuyor

Feyzullahalev

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
560
1,390
93
@Başkan bu arkadaşlara kuralları ogretirmisniz @Kazansana Destek çevrim 1.65 falan diyor ne kadar karma karışık bir site çıktı bu herseyleri sorun

Ekli dosyalar

goksell

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,128
452
83
@Başkan bu arkadaşlara kuralları ogretirmisniz @Kazansana Destek çevrim 1.65 falan diyor ne kadar karma karışık bir site çıktı bu herseyleri sorun
kardeşim suan telefonu yeni kapattım ben de mudurleriyle konustum bizim 2.ödüller hala eklenmedi diye adam biz bi kişiye 1 ödül ekliyoruz dedi yani karman çorman bi etkinlik oldu adam 1 kişi 1 ödül alabilir diyor ben de söyledim konuda 1 kişi 2 ödül seklinde yazıyor dedim bakalım ne olcak ama bu iş fazla uzadı gerçekten burdaki sorun malesef site yöneticimiz @Başkan ile @Kazansana Destek arasındaki iletişim kopuklugu ve bunun da her zamanki gibi sıkıntısını biz üyeler çekiyoruz

goksell

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,128
452
83
Site çamura yattı gibi gözüküyo
yok kanka site ile alakalı bi sorun yok yani öyle görünüyor cevrim konusunu diyorsan bilmiyorum 1.50 1.65 cok bi farkı yok da ödül eklenmeme konusunda benim gördüğüm forum hatalı bilgi geçmiş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...