Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Kazansana 30 TL Deneme Bonusu

erantgil

フェネルバフチェ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
15,467
26,464
113
Kimse birileri bi siteye uye olsun diye bu kadsr cabalamaz cektiyse paradini yoluna bakar neden milleti ikna etmeye calisiyorsun arkadaslar itibar etmeyin
Yardımcı oluyoz alanda aldı parasını hatta yazmstm para atmam diye bu siteye sen neyin peşindesin bilader

erantgil

フェネルバフチェ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
15,467
26,464
113
Adamlar mesaj atmis mevcut üyelere ,diye yeni üye olanlara değil
Ama bazı sazanlar atlıyor herkese diye benim sucummu

Capta55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
153
40
28
çöp çöp çöp burdakı bonuslarda çöp sitelerde çöp boşa zaman kaybı yapmayın

Ki1li

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
816
305
63
yalan dolan 5 saat uğraştım bittiğinde cevap verdiler cekenlerd site adami

otto61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
382
33
28
Kardes ugrasmayin sahtekarlarla site adami bir iki kisi cekim yaptim diyr kandiriyo milleti
Hocam ben bu forumda 3 senedir varım yalan söyleyecek halim yok.hatta yalnışlıkla 2 kere gönderdiler sslerini atayim.hepimiz aynı gemideyiz.ama belki seciolardir herkese varlıklardır bilemem.ama ben aldım. Çekim talebi verdim.parada ödendi.daha önce sitenin adını bile bilmiyordum forumdaki konudan girdim.

otto61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
382
33
28
Belki site sıkıntılıdır bilemem.ama siteyle alakam dahi yok.

zaac1

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
85
12
8
site güvenilir mi hocam ona göre üye olalım çekim yapan var mı

otto61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
382
33
28
Promosyon bitmis olabilir ama bi bak cogu atkadas bonus alımında sıkıntı yaşadı umarım.yasamazsin

Mert8535

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
88
14
8
site güvenilir mi hocam ona göre üye olalım çekim yapan var mı
Sakın dost uyarıyorum seni kesinlikle bırak para yatırmayı üye bile olma. Yazık zamanına ve parana . bak formun sponsor olduğu bir sürü sağlam site var. Bu siteyi aklından bile geçirme

Egekt

Yeni üye
Yeni Üye
4
1
3
Adil beyin ricasi uzerine burda yazmak istedim. Kendisi 4- 5 senelik Temsilcim. Ben yaklasik 1 senedir kazansanada oynuyorum. 4kazansana adresinden sadece gecmis islemlerimi atıyorum. Cekim yatirim vs yaptim. Screenshot_20201018-164116_Chrome.jpgScreenshot_20201018-164106_Chrome.jpg