Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Kedi 🐈 Besleyen Var Mı ?

AKQJ

❝ ғᴀʀᴋɪɴᴅᴀʏɪᴍ ❿'sᴜᴢᴜᴍ ❞
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,620
5,173
113
Selam beyler Scottish Fold, cinsi bi kedi alacagim mama karsiligi yavru daha. Hem bana arkadas olur hemde kumar parasindan bi nebze oda faydalanir. Zorluklari filan nelerdir yani besleyen varsa bilgi alayim biraz.

erantgil

フェネルバフチェ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
15,481
26,464
113
Selam beyler Scottish Fold, cinsi bi kedi alacagim mama karsiligi yavru daha. Hem bana arkadas olur hemde kumar parasindan bi nebze oda faydalanir. Zorluklari filan nelerdir yani besleyen varsa bilgi alayim biraz.
Öncelikle kısırlaştırmani tavsiye ederim
Dişi kedi dönemi geldiğinde çok ağlar bağırır gece uyutmaz erkek kedi de eve koku bırakır ne yapsan çıkmaz
Birde kıl tüy çok dökerler artık onada katlanacaksin 🙂
başka hiç bir problemin olmaz

oldschool

Hold Up!!
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,413
15,295
113
Yaşı ilerlemeden mutlaka kısırlaştır, scotlar zorluk çıkarmaz görebileceğin en sakin kedilerdir. Sahiplenmek güzel şey dostum tebrik ederim

nazmi11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,592
1,328
113
ben.1 yildir bakıyorum elbette ilk kisirlastirmak gerisi güzellikler sadece
:)

beckham

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,915
4,716
113
scottish fold kediler ömür boyu eklem ağrısı çekiyor yapay üretim olduğu için. yazıktır almayın, british fold alın alacaksanız

lumberjack

Çikolata gibi tatlısın ver aşkına kıtlasın 🍫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
Benim köpeğim var tüy dökmez tuvalet eğitimi çok kısa sürdü dediklerimin hepsini anlıyor nerdeyse cinsi shih tzu

mecnunçınar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,758
2,809
113
Çok büyük sorumluluk, hayatını buna göre şekillendirmen gerekecek iyice düşünmeni tavsiye ederim, mümkünse 2. kediyi de al çok faydaları olur birbirlerine.

Ferhatd

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
2,184
1,191
113
Toprak temizliğine dikkat et bı süre sonra can sıksa da 3 günde bir temizlemek gerekiyor tüyleri de enaz 3 günde bir taranacak mama olarak yaş mama çok verme 2 günde 1 yaş mama versen yeter sevgiye çok ihtiyacı oluyor kedilerin bol bol sevgi verin az da olsa insana arkadaşlık ediyor ve kafanızın dağılmasını sağlıyor ben sokaktan sahiplendim size de aynısını tavsiye ederim scottish ler çok çabuk hastalanır eklem hastalıkları sık görünür mutlaka iç dış parazitleri kaçırmayın

mecnunçınar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,758
2,809
113
Toprak temizliğine dikkat et bı süre sonra can sıksa da 3 günde bir temizlemek gerekiyor tüyleri de enaz 3 günde bir taranacak mama olarak yaş mama çok verme 2 günde 1 yaş mama versen yeter sevgiye çok ihtiyacı oluyor kedilerin bol bol sevgi verin az da olsa insana arkadaşlık ediyor ve kafanızın dağılmasını sağlıyor ben sokaktan sahiplendim size de aynısını tavsiye ederim scottish ler çok çabuk hastalanır eklem hastalıkları sık görünür mutlaka iç dış parazitleri kaçırmayın
2 günde 1 verirse kuru mama yemez hayvan, haftada 1 veya iki haftada 1 olması daha mantıklı.

AKQJ

❝ ғᴀʀᴋɪɴᴅᴀʏɪᴍ ❿'sᴜᴢᴜᴍ ❞
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,620
5,173
113
Hepinize ayri ayri teşekkür ederim arkadaslar👍🏼

eldendoviz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,322
640
113
ben besliyorum cins kedi alacagina git yavru tekir sahiplen daha saglikli oluyolar

milagroan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,215
858
113
WhatsApp Image 2022-09-17 at 13.16.52.jpeg Bu piskopatı aldım sokaktan. Daha 15 gün oldu almadı. Makarnadan ciğere ne bulsa yiyor ama kuru mama pek sevmedi. Yaş mama da fazla verme dediler. 75TL'ye bir şey döktüler ensesine bit pire içinmiş. Aşı için maaşı bekliyorum. Hangi aşıları yaptırmam lazım, bilenler yazarsa iyi olur.

Bir zorluğu yok ama birlikte yaşaman lazım :) Öyle atayım bir odaya takılsın şeklinde düşünmemek lazım.

Batursmc

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,281
2,782
113
4 senedir evde besliyorum hiç bi zorluğu yok tuvaleti zaten kuma yapıyo 2-3 günde 1 kumu temizliyom o kadar dışarı çıkarma derdide yok istemiyo zaten mal mal uyur 24 saat

Batursmc

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,281
2,782
113
Çok büyük sorumluluk, hayatını buna göre şekillendirmen gerekecek iyice düşünmeni tavsiye ederim, mümkünse 2. kediyi de al çok faydaları olur birbirlerine.
Ne sorumluluğu la bu köpekmi evde 3 gün bırak mama suyu dolu olsun arkna bile bakma

feritkanonier

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,451
412
83
1 yillik kircilli tekir sahibiyim yavruluktan aldik sokaktan sahiplendik tekir kedi tavsiye ederim eglenceli oyuncu cok tatlilar sokaktaki 10 kediden 9 u bunlar ama olsun kizimi cok seviyorum (onceden kopekciydim)