Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Kedi Sahiplenme

Wakabayaşi

Genzo Wakabayashi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,215
3,681
113
İşletmemize kedi sahiplendik normalde kedi müşterinin kedisi idi çok bağırıyor diye ve çok tüy döküyor diye bakmak istememişler bende dükkana farklı bir hava katar diye aldım cidden çok bağırıyordu. Veterinere götürdüm kulaklarının duymadığını öğrendik duymadığı için ses tonunun fazla çıkması normal dedi veteriner. Bütün gerekli işlemlerini yaptırdık gelirken ayak üstü 5k girdi veteriner ücreti maması felan tipide bu arkadaşlar :D

WhatsApp Image 2024-07-19 at 15.27.30.jpeg

APARKAT

Telegram adresin Kramp10
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
17,233
9,914
113
İşletmemize kedi sahiplendik normalde kedi müşterinin kedisi idi çok bağırıyor diye ve çok tüy döküyor diye bakmak istememişler bende dükkana farklı bir hava katar diye aldım cidden çok bağırıyordu. Veterinere götürdüm kulaklarının duymadığını öğrendik duymadığı için ses tonunun fazla çıkması normal dedi veteriner. Bütün gerekli işlemlerini yaptırdık gelirken ayak üstü 5k girdi veteriner ücreti maması felan tipide bu arkadaşlar :D

Ekli dosyayı görüntüle 577991
Süphan Allah maşallah maşallah maşallah

AnosValous

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,076
6,164
113

Maşallah güzel kedi temiz ve bakımlı görünüyor gürültü konusunda bişey diyemicem 😀

APARKAT

Telegram adresin Kramp10
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
17,233
9,914
113

Kardeş Hatay dayim konteynerin önünde beslerim evin içine sokamam tamam diyorsan gönder

umutozbek

Toplam Kazanç: 1.450.000 TL
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,487
944
113
khao maneeyede çok benziyor
rus beyazınada çok benziyor
van kedisi hiç değil :D

cinsi ne kanka la bunun :D

umutozbek

Toplam Kazanç: 1.450.000 TL
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,487
944
113
hee rus beyaz mavisi bu :D kulaklardan anladım

Wakabayaşi

Genzo Wakabayashi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,215
3,681
113
Ekli dosyayı görüntüle 578000

benim yakışıklı da duymuyor hocam. Kısırlaştırdıktan sonra sesi az da olsa kesildi :)
gözlerinin mavi olmasından dolayı duymuyorlar genetik olarak dedi veteriner. Yarın getir kısırlaştıralım sakinleşir dedi zaten şuan benim yakışıklı 2 yaşında senin ki de çok iyi maşallah kaç yaşında