Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Kenan Yildiz Hk.

Malatyali44

Kibar Feyzo
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,743
7,319
113
Ferdinin 30a transfer olduğu marketten sen ne bekliyorsun ki? En az 40-50 arasıydı Ferdi barış keza 20-25e rahat giderdi
Ferdi belliydi dost adam kanadının hakkını veriyordu. Barış bir forvet oluyor bir kanat ne olduğu belli değil hız iyi ama başka özellik yok

dost

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,140
43,654
113
Ferdi belliydi dost adam kanadının hakkını veriyordu. Barış bir forvet oluyor bir kanat ne olduğu belli değil hız iyi ama başka özellik yok
Evet öyle barış adama traorenin ayarında bi oyuncu iyi bi splinter vericen arkasına sağlam bek koşsun dursun dk 85de 70 metre depar attı avustrulya maçıydı sanırım

Malatyali44

Kibar Feyzo
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,743
7,319
113
Barıs kotu futbolcu degıl ama sadece mucadeleyle olmaz bıraz teknık olarak gelıstırmesı lazım bence Juva teklıfı duydugu zaman gs engeller :D
Barış evde kalan kizlar gibi oldu reis kısmet gelmez artik gerçek cirkin yüzünü gördüler adamın. 🤣

Malatyali44

Kibar Feyzo
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,743
7,319
113
Evet öyle barış adama traorenin ayarında bi oyuncu iyi bi splinter vericen arkasına sağlam bek koşsun dursun dk 85de 70 metre depar attı avustrulya maçıydı sanırım
Kerem Barışa 10 çeker bunu hep derdim adam Benficaya gitti Barış 2 metre öteye gidemedi halen o fiyatada bir yere gidemez zaten. Şişirme balon fiyat.

dost

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,140
43,654
113
Kerem Barışa 10 çeker bunu hep derdim adam Benficaya gitti Barış 2 metre öteye gidemedi halen o fiyatada bir yere gidemez zaten. Şişirme balon fiyat.
Kerem daha sonuç odaklı oyuncu oyuncu tipleri farklı Avrupa’da o kadar şişirilen oyuncu yerine barış da olabilirdi eğer ismi barış değil de baretti falan olsaydı 🤣

Malatyali44

Kibar Feyzo
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,743
7,319
113
Kerem daha sonuç odaklı oyuncu oyuncu tipleri farklı Avrupa’da o kadar şişirilen oyuncu yerine barış da olabilirdi eğer ismi barış değil de baretti falan olsaydı 🤣
Baretti değil de Barizi El Yıldızi olurdu. Katar liginde iyi koşardı.

wasil

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,967
1,472
113
Baretti değil de Barizi El Yıldızi olurdu. Katar liginde iyi koşardı.
Dostum barış bencede muazzam bir topçu değil ama süperlig standartlarına göre iyi durumda ama senin kötülediğin kadar da berbat bir topçu değil :)

milagroan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,206
848
113
Batuhan Karadeniz in şu yaptığı yoruma bakın. Juventus takımına bitik diyor 🤣
Ne kadar boş adam varsa yorumcu olmuş
Mal bir herif ama evet eski Juventus'un yanında bu tabi ki bitik. del piero, nedved, zlatan, trezeguet, camoranesi, emerson, patrick viera efendi hazretleri , zambrotta, thuram, bufon, Ulu yüce Cannavoro efendi hazretlerinin olduğu Juve'yle bunu kıyaslıyorsa hayatında ilk kez haklı keko batuhan ama o o zamanlar muhtemelen sayı saymayı öğreniyordu :d

bi ara PES'te Juve almak yasaktı :d

milagroan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,206
848
113
Onun gibi sonuç odaklanın Belasını... Kaç maçta kaç kupon yaktı hayvan, bu arada bu hayvan tahminim benfica maçında topu kontrol edeyim derken gol oldu. İspatlayamam ama ilerleyen maçlarda kendisi ispatlar diye korkuyorum :D İnşallah yanılırım iyi oynar hep hayvan.

Hasim5454

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
180
86
28
Adamın 2 yıl daha sözleşmesi var kardeş nereye gidiyor gs bırakmayınca? Ayrıca batuhanda gayet doğru söylemiş juve iyi değil şuan eskisi gibi. Şu futbolu nasıl izliyorsunuz anlamadım. Meydanı boş bulmuşsun barışa sallayıp duruyorsun gayet iyi bir febelisin.

Malatyali44

Kibar Feyzo
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,743
7,319
113
Reis barışı bu kadar yermenin sebebi nedir :)
Milli takımda 90 dakika oynayacak bir oyuncu olmadığını düşünüyorum. Hele de forvet olarak. Arda, Kenan, Hakan, Kerem, Semih gibi adamlar varken bu adam 90 dakika maçtan cikarilmiyor. En sonunda malca yaptığı 2 faulden kendisi çıktı. O forvette yokken uzunca bir süreden sonra 3 gol atabildik demekki Barış olmayınca rahat gol bulabiliyor milli takim

makina123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,133
3,791
113
Doğru diyor juve takımı zaten bitik çöplüğün teki karşılarına Bayern en kötü dortmun çıksa 4 5 rahat yer
ilk defa bir yorumuna katıldım bonnieparker kardeşim abdulkerime laf edenler yerine milli takımda oynayacak tank gibi bi stoper söylesin öyle biri yok adam belki ronaldodan yenmeyecek çalımı yedi ama yeri geliyor kritik toplar çıkarıyor defans işi şans işi

Malatyali44

Kibar Feyzo
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,743
7,319
113
Dostum barış bencede muazzam bir topçu değil ama süperlig standartlarına göre iyi durumda ama senin kötülediğin kadar da berbat bir topçu değil :)
Bizim ligde Konyaspor a 2 gol atan adam dünyanın en iyi oyuncusu gibi görülüyor da dünyanın bundan haberi yok sıkıntı burada dost.