Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Kendimi Dövdürecek Adamlar Arıyorum

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,788
151,185
113
Başkanım saygılar hayırlı günler millet artık kafayı yemiş kaybeden soluğu burda alıyor daha önce nerdesin kardeşim hangi kazançda az çok demeden yaralı parmağa işediler yok anca tutusunca böyle konu açıyorlar gereksiz birsekilde ister istemezde yükselme oluyor
Muhabbet alanına açılmaz dost
Herkes muhabbet ederekte rahatlayabilir

Tahtsızkral

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
249
147
43
Reis ben sağlam döverim dübürüne şişe sokmakta promosyon içinde olan bir dövüş sanatı kampanyam var biraz tuzlu gelir fiyatı belki sana ama bunu öneririm herşey dahil 1000$ olur ayılınca tekrar döverim 00.00 a kadar happy hours var bir daha bulamazsın bu paketi alırsan 3 gün üst üste dövüyorum

BORDOMAVİ

TRABZONSPOR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,865
5,986
113
Pazartesi günü 20 bin kar sağladım
Salı günü 30 bin olarak geri kaybettim
Çarşamba 30 bin kazanç sağladım
Perşembe 37 bin olarak geri verdim
Bugün ise 20 bin kaybım var

3 4 tane kendimi dövdürecek adamlar arıyorum bayıltana kadar dövsünler anca kendime gelirim 1 yılda zarar 1 milyonu geçmiştir bayılana kadar dayak yemek istiyorum

Erman19931

BEŞİKTAŞ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,845
782
113
Pazartesi günü 20 bin kar sağladım
Salı günü 30 bin olarak geri kaybettim
Çarşamba 30 bin kazanç sağladım
Perşembe 37 bin olarak geri verdim
Bugün ise 20 bin kaybım var

3 4 tane kendimi dövdürecek adamlar arıyorum bayıltana kadar dövsünler anca kendime gelirim 1 yılda zarar 1 milyonu geçmiştir bayılana kadar dayak yemek istiyorum
Reis bı döner ayrana kabul yol paramida alırım Adana'dan gelecem

1Hilal

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
371
190
43
Sen zaten psikolojik olarak o dayağı yemişsin. Üzerinde fiziki olarak 'yıkık' kelimesinin tezahürü var.
Bu tarz durumları paylaşman sana sadece kaybetmeyi zihnen kabullenmeyi öğretir.

Ya irade gösterip bırakacaksın. Ya da ..

Bazı şeylerin kendiliğinden gelmesini bekleyeceksin.

Tahtsızkral

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
249
147
43
Bugüne özel bedava döverim hemde ellerim kırılana kadar nerdesin hemen konum at ağzını yüzünü bir parçalayım sinirim geçsin