Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Keonbet 50 TL Deneme Bonusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Batuu1608

Yeni üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1
0
1
kcojuk
sadi6734
Brn2nl
Graphicios

Bu site beni ödedi madem sizi dolandırdığını idda ediyorsunuz site sahiplerine sesleniyorum yazsınlar kullanıcı adlarını bunlar site sahipleri de atsın bu kullanıcı adlarına neden ödeme yapmadığını böyle boş boş adamlar yüzünden siteleri karalamaktan başka birşey yapmıyorsunuz. 10 ocakta kayıt oldum 4700 yatırımım var 38000 tl ödeme almışım sizin gibi adamlarda 3e 5e alamadım diye ortalığı karıştırmaktan başka bir şey yapmıyor. Aha yazıyorum yine haklıysanız yazın kullanıcı adınızı canlı desteğe yazdım attım burayı onlarda gelip baksınlar kim haklı kim haksız :D

34ozden

Yeni üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6
0
1
Deneme bonusunda 980 tl çekim verdim 880 tl sini silip 100 tl ödediler kural da 1000 tl diyordu ama 20 tl için kalp kırmadılar helal olsun

Muratorak

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
195
107
43
Burada çekim yaptım diyen herkes siteye ortak siteden geçiniyor

Brn2nl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,489
5,485
113
ahahah olm siteler ne yüzsüz olmuş savunmak içinde ayrı hesaplar açmışlar karaktersizler bunlar ya açılan hesaplara bakın pp yok yeni açılmış keonbet harici konuşulmamış deneme bonusu dahi almayın kişisel verilerinizi satarlar dikkat edin

Graphicios

🖤BEŞİKTAŞ🤍
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,733
2,082
113
kcojuk
sadi6734
Brn2nl
Graphicios

Bu site beni ödedi madem sizi dolandırdığını idda ediyorsunuz site sahiplerine sesleniyorum yazsınlar kullanıcı adlarını bunlar site sahipleri de atsın bu kullanıcı adlarına neden ödeme yapmadığını böyle boş boş adamlar yüzünden siteleri karalamaktan başka birşey yapmıyorsunuz. 10 ocakta kayıt oldum 4700 yatırımım var 38000 tl ödeme almışım sizin gibi adamlarda 3e 5e alamadım diye ortalığı karıştırmaktan başka bir şey yapmıyor. Aha yazıyorum yine haklıysanız yazın kullanıcı adınızı canlı desteğe yazdım attım burayı onlarda gelip baksınlar kim haklı kim haksız :D
Velede bak site adamı yeni açmış hesabi bizi karalıyor lan git konulara bak aw aveli jackpot kazancını sildi diyorum ne anlatıyorsun sen veledi zina @Brn2nl

Emr1990bjk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
564
410
63
Ben böyle bunu sana yorum yapmayı bıraktım gerçi ama bilmeniz için söylüyorum bu tip sitelere üye olmayın çünkü daha sonra bir şekilde size ulaşıyorlar ve bu şekilde bir Bonus vermiyorlar çok daha düzgün bir Bonus veriyorlar ama üyelik açmış iseniz maalesef

kayhan007

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
47
17
8
arkadaşlar şikayet edebileceğiniz bir mecra yok ,ya bu deveyi güdeceksiniz yada bu diyarlardan gideceksiniz bu riskleri göze alarak ve kabul ederek oynamaktan başka şansınız yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...