Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Kingbeting - Freebet

Genclerbirligi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
340
37
28
Anında yükleme falan yok arkadaşlar
Birkan
Bonus birimimize bonus talebinizi iletmiş durumdayım.Gerekli kontrollerin ardından hakkınız bulunmakta ise 1/10 dakika içerisinde hesabınıza otomatik olarak eklenecektir.Anlayışınız için teşekkür ederim.

Saulalvarez

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,300
6,714
113
Ben eskiden yararlanmistim yine verdiler kazanç durumunda sıkıntı çıkar mi

RealMadrid

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,150
6,016
113
vallaha banada vermediler önceden almışsınız diye ne zaman aldığımı hatırlamıyorum :D

malikasit

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
390
79
28
Genclerbirligi senin dedigin gibi talep isleme alindi dedi poyraz hesaba gecmedi

malikasit

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
390
79
28
Yazdim ama 23.05.2018 ytarihinde almissiniz hakkiniz yok dediler

ÇiçekAbbas

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,694
695
113
daha önceden bonus alanlar yararlanamıyor 2.kez aldım diyenler laf olsun diye konuşmazsanız sevinirim

kartepe41

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
62
2
8
Bende aldim// gecen ay uye olun 20 almistim yine verdiler // arkadaslarim sizden 15 free bet almis konusuyorlar bende alabilirmiyim yardimci olurmusunuz dedim hemen verdi

Saulalvarez

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,300
6,714
113
Bende 2. Defa aldım demekki adamlar kontrol etmeden ekliyor kazanç saglamamiz halinde çekim yapabilecegimizden pek umudum yok

Saulalvarez

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,300
6,714
113
bende daha önce almıştım canlı destek bonus aldıgım tarihe kadar söylüyor ve vermiyor zaten bonus 02.07.2018 tarihinden sonraki üyelikler için geçerliymiş o yüzden insanlarla dalga geçmeyin
Bir iki kişi olsa her neyse dalga geçiyorlar denilebilir 5,6 kişi birden dalga geçecek değil ya

kartepe41

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
62
2
8
bende daha önce almıştım canlı destek bonus aldıgım tarihe kadar söylüyor ve vermiyor zaten bonus 02.07.2018 tarihinden sonraki üyelikler için geçerliymiş o yüzden insanlarla dalga geçmeyin
Kimseye yalan borcum yok ister inan ister inanma keyfin bilir

burak1345

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,048
225
63
Söylenilenlerden sonra desteğe bağlandım deneme bonusu almak istediğimi ilettim ismi birkan olan arkadaş daha önce bonusu almışsınız fakat bonuslarımız güncellendi ilgili birime talebinizi ilettim 1-10 dk içinde büyük ihtimalle hesabınıza yüklenir dedi bekliyorum