Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu KİNGBETTİNG 20TLDENEME BONUSU

Normender

Yeni üye
Yeni Üye
1
0
1
Sonunda Kingbetting de bu fırsatı sunuyor üyelerine. Bol şanslar arkdaşlar kesnlikle alın üye olmayan varsa.

Site Adresi : www.kingbetting120.com

Kurallar

- Tanımlanan bonusun çekilebilir olabilmesi için bonus miktarının 11 katını kupon oranı en az 2.00 olmak kaydı ile futbol, basketbol, voleybol veya tenis alanlarında oynamanız gerekmektedir. Kombine kuponlarınızda ise her seçimin en az 1.40 oranda olması gerekmektedir.
- Bonus ile maksimum kazanç 250 TL dir. Bu bonustan bir defa çekim işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Hesabınızda kalan bakiye silinecektir
- Bonus miktarımız 20 TL dir.
- Yatırılan 50 TLyi ise bir kez en az 1,4 oranı ıle cevırım yapmanız gerekmekte.

Yatırım Şartı : 50 TL

Maksimum Kazanç : 250 TL

taylorgang

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,712
2,047
113
Daha önceden siteden para çeken oldu mu ? Güvenilir midir ?.

BJKrussz

Tek 🔫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,727
3,517
113
eski üyeler??

dinyeper

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
927
721
93
bonus alanları sevmezler yüksek miktarlarla oynanacak bi site değil ödemede sorun yok ama bonussuz olursan

tgrl35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
313
62
28
Eski üyeyim çok para çektim limit yediğim için artık orada oynamıyorum

oguzozturk2020

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
902
126
43
sağlam site arkadaşım burada oynuyor fakat çok limit koyuyorlar ama paranızın 1 kuruşu kalmaz

1905ibo

Yeni üye
Yeni Üye
5
1
3
Arkadaşlar bu siteye daha önce üye olamama rağmen ıp çakışması dedi sizinde başınıza gelebilir

Byreals

Üye
Yeni Üye
41
5
8
Bende 3 gun once aldim cevirdim yatirdim 1 saat icinde 244 tl gecti hesabima adam akilli tek 1 hesap acip yaparsaniz verirler paranizi ayni ip den ananizin babanizin ustune hesap acarsaniz adamlarda keriz mi niye versin