Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Klaspokerden Men Edildim Başka Klaspoker Sitesinde Oynayabilirmiyim

UnLnvited

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,083
2,629
113
Arkadaşlar bi siteden başka siteye klaspokerle para aktardım site hesabımı klaspokerden men etmiş. başka sitede yine kendi adıma klaspoker oynayabilirmiyim yoksa komple klas pokerin olduğu tüm sitelerdenmi men edildim Bilgisi olan biri yazarsa çok sevinirim

sarajay55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,825
1,006
113
katakulli işlerin adamı her yerden menspor

Emrah1313

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,302
3,930
113
Arkadaşlar bi siteden başka siteye klaspokerle para aktardım site hesabımı klaspokerden men etmiş. başka sitede yine kendi adıma klaspoker oynayabilirmiyim yoksa komple klas pokerin olduğu tüm sitelerdenmi men edildim Bilgisi olan biri yazarsa çok sevinirim
Kıbrısa git pala dayı

guns n roses

çamur ve çirkef bu düzene 🖕🖕
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,521
1,710
113
aga nerde dümen tokatlama kara para haklama hepsi sende😂

Emrah1313

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,302
3,930
113
Aq sabahtan beri bişey yemedim şimdi kahveye geldim elinizin artığı Bi dürüm yaptırdım. Karşı masada oturan dayıya gözüm ilişti görmez olaydım aq oklava gibi parmağı burnuna sokmuş karıştırdıkça karıştırıyor. Dayı dedim bir cm daha zorlarsan parmağın gözünden çıkacak Allah belasını versin yav hepmi beni bulur arkadaş

habisrwy

tostlara selam
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,947
3,880
113
Aq sabahtan beri bişey yemedim şimdi kahveye geldim elinizin artığı Bi dürüm yaptırdım. Karşı masada oturan dayıya gözüm ilişti görmez olaydım aq oklava gibi parmağı burnuna sokmuş karıştırdıkça karıştırıyor. Dayı dedim bir cm daha zorlarsan parmağın gözünden çıkacak Allah belasını versin yav hepmi beni bulur arkadaş
gittiğin yer ofsayt zaten knka kahve de başka ne çıkabiliri karşına bikinili hatunlar mı :D

UnLnvited

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,083
2,629
113
Ahahahaha😂😂😂😂