Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kazandı Klavooz / 5li Kombine / Tek Maça Kaldı

Kupon Miktarı
53
Kupon Oranı
16

Klavooz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,133
1,953
113
1 gol kaldı dostlar. İçeride gibi. Sözüm söz 2 kişiye vereceğim. Bu aralar iyi kazandım. Şans parası atalım 2 dosta. 1 gole kaldık.

Klavooz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,133
1,953
113
HAHAHAHAHHA
Dostlar sinerji yapamadınız içerde kupon :D WON

tezcan58

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
168
37
28
dost böyle olmaz. yenisin sanırım. kupon paylaşılır begenenler arasından admın arkadaslar cekılıs yapar. ama cok hızlı geldi kımse sınerjı bıle yapamadı o yüzden başka kupona artık :)
ben çekiliş lere katılamıyormuşum ben begendim msj atıyordum sinerjiye fırsat kalmadıki :)

Klavooz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,133
1,953
113
Dostlar aklıma şöyle bir şey geldi. 2 kişiye payfix değil de. Yeni bir çekiliş konusu açılsın ve 1 kişiye 50TL sponsor sitelerden bakiye eklensin. Ben manuel adminlere veya sponsor olan sitelere aktarım sağlayabilirim. 50TL'yi alan kişi de bi rolling çevirsin dağıtım yapsın. Ne kadar mantıklı bilmiyorum ama foruma az hareket gelir :)

tezcan58

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
168
37
28
Dostlar aklıma şöyle bir şey geldi. 2 kişiye payfix değil de. Yeni bir çekiliş konusu açılsın ve 1 kişiye 50TL sponsor sitelerden bakiye eklensin. Ben manuel adminlere veya sponsor olan sitelere aktarım sağlayabilirim. 50TL'yi alan kişi de bi rolling çevirsin dağıtım yapsın. Ne kadar mantıklı bilmiyorum ama foruma az hareket gelir :)
:)

tezcan58

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
168
37
28
kafana göre dost

Unal57

Şerif
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,406
1,915
113
@Daimon @Shellac