Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kazandı Klavooz / 5li Kombine / Tek Maça Kaldı

Kupon Miktarı
53
Kupon Oranı
16

Klavooz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,133
1,953
113
tesekkurler dostlar. admınler karar versın yok derlerse 2 kısıye cekılıs konusu acarım

Emsalsiz1903

6 şubat 04:17 Hatay
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
9,473
4,386
113
Dostlar aklıma şöyle bir şey geldi. 2 kişiye payfix değil de. Yeni bir çekiliş konusu açılsın ve 1 kişiye 50TL sponsor sitelerden bakiye eklensin. Ben manuel adminlere veya sponsor olan sitelere aktarım sağlayabilirim. 50TL'yi alan kişi de bi rolling çevirsin dağıtım yapsın. Ne kadar mantıklı bilmiyorum ama foruma az hareket gelir :)
Guzel dusunce dost hem takiplik sohbet olur hemde baskalarida yararlanir dusuncen icin tebrikler

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,590
150,846
113
Dostlar aklıma şöyle bir şey geldi. 2 kişiye payfix değil de. Yeni bir çekiliş konusu açılsın ve 1 kişiye 50TL sponsor sitelerden bakiye eklensin. Ben manuel adminlere veya sponsor olan sitelere aktarım sağlayabilirim. 50TL'yi alan kişi de bi rolling çevirsin dağıtım yapsın. Ne kadar mantıklı bilmiyorum ama foruma az hareket gelir :)
şans parası göndermek istersen konu içinde değil özelden iletişime geçebilirsin dostum.
ve dediğin konu şuan için müsait değildir.
konu içinde para muhabbeti konuşulmasın yasaktır.