Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kazandı Klavooz / Tek Maç +7 / 12 Oran (100TL)

Kupon Miktarı
100
Kupon Oranı
12

Kaygusuz07

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
784
342
63
Birşey söylemek istiyorum tahmin tabiki en az üç yada 4 gol olur gibi

siyahbeyaz106

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,812
5,864
113
para bu ligler de ve bayan liglerin de var aslında gol çok çıkıyor değerlendirmek lazım

Klavooz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,137
1,959
113
Liverpool tahmin ettiğim gibi saldı maçı 10dkdır şutları yok ıstatıstıkler ılk yarı ıle aynı.
Tottenham atar gibi 5-2 yakındır

Klavooz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,137
1,959
113
Gol gelene kadar muhabbet edelım. Gribetin promosunu aldım bugün tam onaylanırken kupon 1.70'den 1.68' düştü oran. Mecbur cash out yaptım yoksa kazanç silinecekti. Ve ne yazık ki o kupon geldi. 1 saniye ile kaçırdık güzelim kuponu.

1647091385265.png

Kaygusuz07

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
784
342
63
Sürekli askıda siteden kaynaklı diye düşünüyorum

Klavooz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,137
1,959
113
para bu ligler de ve bayan liglerin de var aslında gol çok çıkıyor değerlendirmek lazım
Aynen öyle. Benım para aldıgım ligler sırasıyla: Avustralya her yaş grubu ve kadınlar, İzlanda aynı şekil. Ve Ingıltere u23'ler. Bır de estonya ligleri var. Oralarda da efsane paralar dönüyor. Hepsine major liglerden daha fazla hakimin. 5 yıldır falan bu liglerden geçiniyorum.

Kaygusuz07

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
784
342
63
Gol gelene kadar muhabbet edelım. Gribetin promosunu aldım bugün tam onaylanırken kupon 1.70'den 1.68' düştü oran. Mecbur cash out yaptım yoksa kazanç silinecekti. Ve ne yazık ki o kupon geldi. 1 saniye ile kaçırdık güzelim kuponu.

Ekli dosyayı görüntüle 215346
Kötü olmuş yükselen oran kabul et isaretlemek lazım bonus olaylarinda

siyahbeyaz106

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,812
5,864
113
Aynen öyle. Benım para aldıgım ligler sırasıyla: Avustralya her yaş grubu ve kadınlar, İzlanda aynı şekil. Ve Ingıltere u23'ler. Bır de estonya ligleri var. Oralarda da efsane paralar dönüyor. Hepsine major liglerden daha fazla hakimin. 5 yıldır falan bu liglerden geçiniyorum.
almanya bayanlar var onu a dene derim