Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Koçbet 100 TL Deneme Bonusu

Beşiktaş

Federal42
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
20,392
18,530
113
Neyse alaimda bakiyeye ulasirsak kobay olayım ben yatirayim bakalım ne diyecekler

astole

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,555
1,032
113
Bir tane bonus var davet için yazmış 100 çekim 500 bana Özel ben uyeyim ama kimseye vermicem bonusu çöpe atcam insanlara guvenilmiyor

astole

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,555
1,032
113
Hangi pç söylemiş aynı mailden almaya çalışan var diye, aramızda karaktersizler geziyor bunu söyleyen adamın varya 7cedddini s....
Var bir tane biliyorum brentford var geçen gün beni dolandıran konuda o var kanka

reAper192

Don't Fear the Reaper
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,647
3,673
113
Hay mk böyle işin konu açılmadan önce bana gelen maili gördüm ama sitedeki promo kısmında yatırımlı yazıyor diye üye olmadım. Şimdi baktım mail gelenlere yatırımsızmış ama buradaki mail gelmeyenler dadanmış diye kapatmışlar galiba. :)

astole

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,555
1,032
113
Aramızda hain var siteye bilgi vermiş oc şerefsiz

astole

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,555
1,032
113
Yüzsüz inssn çok forumda kimseye iyilik yapılmıyor

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,972
44,347
113
Hay mk böyle işin konu açılmadan önce bana gelen maili gördüm ama sitedeki promo kısmında yatırımlı yazıyor diye üye olmadım. Şimdi baktım mail gelenlere yatırımsızmış ama buradaki mail gelmeyenler dadanmış diye kapatmışlar galiba. :)
La yalan be mail gelenede yatirinli odeme falan yapmaz bnce bunlar.bana mail geldi baglanip sordum 20kat cevrim ve yatirim sarti var dedi uzak durun bnce ben almadim

astole

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,555
1,032
113
@lakelos kanka sende ozelden paylaşma yapsadin ya aramızda hain var siteye söylemiş yalakalık yapmak için