Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Koçbet 100 TL Deneme Bonusu

Marloone

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
30
5
8
Valla kardes konu icinde herkes lisansinin olmadigini sitenin hic guven veren site olmadigini ve canli destek cok fire verdi yalan konusuyor dedik hic birini okumadinmi
Çekim sınırı 250 bu niye 1000 yatırmış? Yalanında bi sınırı olmalı arkadaş si….miyolar diyede bol keseden atılmaz😀

şeklimbozuk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
309
71
28
100 tl veya 50 spin veriyor cekim 250 yatirimsiz http://m.kocbet1.com/tr/
baba bu site boş muhabbetin ta kendisi spinlerden 15 20 tl verdi çeviriyordum rocket megaways oyununda son 2 tlye 1.5k para attı megawaysa soktu çevrim falan tamam zaten 15 tlyi ne kadar çeviricem 1 katı istiyor bütün akşam sıra vardı desteğe giremedim girsemde yardım etmediler şöyle çek böyle yap falan filan çevrimim tamam diye 240tl para vardı cebimde 240 tl yatırıp 1 kat çevirip 480 çekim talebim akşam 7deydi yattım kalktım sabah olcak daha cevap dahi yok yanlış anlamayın da bu siteyi 300 tl kazanmak için açtılarsa eğer verelim az biraz daha kapatsınlar yazık günah :D

Ekli dosyalar

bromer

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,418
583
113
Beyler böyle dandik sitelerde yapacağınız tek şey bakiyeyi yükseltip ftn kasmak. Paylaşan adama boşu boşuna yüklenmeyin. Bedava ekmek kapısı her bonus uyanık olun 😁😁

şeklimbozuk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
309
71
28
Canlı destek nezaman geliyor
valla dün akşam yalandan benle iki muhabbet ettiler 12 - 1 civarı iptale bağladı kanka bidaha da dönmediler geri hatta bi ara kayboldu tamamen ulaşamadım modem resledim öyle düzeldi düzeldiği zamanda çevrimdışı mesaj atabiliyordum zaten boş koy bu siteyi hiç bi hayır gelmez anlayacağın

Vinivonka

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,097
393
83
Koç bet 2 gün önce mail geldi bana çevrim şartlarını görünce siz benle iki kiraz mi geçiyorsunuz deyip kapadım buraya konusu açılması bile abest . Ayrıca URL kısmında kilit olması lazımken Güvenli Değil yazıyor haberiniz ola

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,433
3,986
113
O kadar yazilana rağmen hâlâ duduklenmeyi isteyen varsa buyursun ..Sitenin ismi sabıkalı öncelikle, billurbet olmalıydı..🤣🤣

birSpino

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
603
192
43
BÖYLE BIR SACMQLIK VARMI YA...
Screenshot_20230922-171043_Chrome.jpg

vlksenturk