Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Kolaybet 250 Freespin Deneme Bonusu (YENİ)

1Hilal

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
326
167
43
Çekim yapan arkadaş veya arkadaşlar yöntemi ve yapılması gerekenleri bir cümle ile açıklama yapmış olsa on kere canlı yardım trafiği yaşamamış oluruz.

Spin kazançları sadece anında banka yöntemi ile çekilmektedir.

Bu yöntem bilgi giriş kısımlarında bulunan hesap no yazan kısma IBAN numaranızı girmelisiniz.

coskunoz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
332
114
43
Çekim yapan arkadaş veya arkadaşlar yöntemi ve yapılması gerekenleri bir cümle ile açıklama yapmış olsa on kere canlı yardım trafiği yaşamamış oluruz.

Bu yöntem bilgi giriş kısımlarında bulunan hesap no yazan kısma IBAN numaranızı girmelisiniz.
Bilgilendirdigin teşekkür ederim kardeşim

Serkanka

the Real Slimshady
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,196
560
113
  • Kullanıcı adı alanı daha önce kaydedilmiş.
  • e-posta alanı daha önce kaydedilmiş.
  • Telefon alanı daha önce kaydedilmiş.
  • T.C. Kimlik Numarası alanı daha önce kaydedilmiş.

coskunoz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
332
114
43
  • Kullanıcı adı alanı daha önce kaydedilmiş.
  • e-posta alanı daha önce kaydedilmiş.
  • Telefon alanı daha önce kaydedilmiş.
  • T.C. Kimlik Numarası alanı daha önce kaydedilmiş.
Normal şartlarda kullanıcı adı dahi aynı olsa kabul etmez bizde aynı üye olduk sistem kabul etti bakalım gelecekmi

1Hilal

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
326
167
43
Kolaybet ödemiyor. Önceki alt yapıda da son zamanlarda saçmaladıkları için yatırımı kesmiştim. 100 TL yi bile ödemeyecek site boşa alt yapı değistirmiş.

alfa159

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
61
34
18

doğru ama eksik.

bütün banka havale yöntemleri ile çekim veriliyor. maksi havale ile çektim ben mesela. diğer yöntemlere müsade etmiyorlar. senin dediğin şöyle doğru; bazı havale bölümlerinde hesap numarası diyor, sonra da iptal ediyor. tüm havale yöntemlerine iban girildiğinde ve tc doğrulaması yapıldığında çekim yapılıyor. ben sabah çekim yaptım. diğer yapan arkadaşlarda var. iyi forumlar beyler.

MrKoios

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
761
347
63
250 spin 91.40tl verdi. Yatırım yapıp slot oynamamak lazım herhalde burada

Edit: 100 e tamamladım bakalım nolacak, 100tl için havale yapma riskine giriyoruz olaya bak :/

Son düzenleme:

Forzatokat1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,540
549
113
Anında havale kısmına hesap no yazan yere IBAN yazdım bankayı seçtim çekim talebi verdim doğru mu yaptım beyler

Modanli83

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
190
70
28
Kolaybet 3 saatir ödeme yapmıyor hesap onayıda yaptım