Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Kolaybet 250 FreSpin Deneme Bonusu

Çatla1661

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
68
18
8
Arkadaşlar canlı desteğe bağlandım onca kişiyi aşıp merhabalar yazdılar sorunu belirttim cevap vermiyorlar üye toplamanın pesindeler kimse üye olmasının. Gerek yokk insan kandirmanin pesindeler hata ve uatta konu kilitlensin ula biz yeri geliyo kaç 100 ler atiyoruz adamlar bize gelince 100 TL için öldürüyorlar kahirimizdan yazıktır günahtır kalk jide bunlara yarın yatirim yap heee olduu beklerler hadi şimdi bozmaycam ağzımı.....

Lukes

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
312
115
43
Arkadaşlar canlı desteğe bağlandım onca kişiyi aşıp merhabalar yazdılar sorunu belirttim cevap vermiyorlar üye toplamanın pesindeler kimse üye olmasının. Gerek yokk insan kandirmanin pesindeler hata ve uatta konu kilitlensin ula biz yeri geliyo kaç 100 ler atiyoruz adamlar bize gelince 100 TL için öldürüyorlar kahirimizdan yazıktır günahtır kalk jide bunlara yarın yatirim yap heee olduu beklerler hadi şimdi bozmaycam ağzımı.....
Bana ödediler

halley56

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
223
92
28
Benim çekimi reddetti nedeni ise TCnizi onaylaniyinoz diyor TC nereden onaylanacak bilgisi yok hesabım boş zaten garip bir site sanki merdiven altı gibi

Gokhandgnc35

Kırmızısı Yoktur Aşkın Ya Sarıdır Ya Lacivert 💛💙
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,696
10,320
113
Hesap no diyor giriyom iban diyor iptal ediyor iban giriyom aralarindaki bosluksuz diyor iptal ediyor 100 lira para gönderecek 1 saattir ugrasiyom aw

Çatla1661

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
68
18
8
Bence üye olmayın bı ödeme yapmaya başlasın gorelim ondan sonra üye olun yani bundan sonra üye olacak kişilerden bahsediyorum yoksa hep ileri atacaklar ödemeyi

malikasit

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
389
79
28
Kimlik onayi icin 1 saat destegi ekledim destek cevap vemriyor saka gibi

Caffcaff

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,083
341
83
Ben bu sitede banlıydım bilgilerimle denedim giriş yaptı, yeni hesap ya açılmıyor, bir b*kluk var bu işte ayrıca en son betcoydu bunlar alt yapı değişmiş

Kerem89

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
170
51
28
Beyler herkes eski üye bende eski üyeyim bana verdiler oto eklemdi yeniden uye olun 250 fs 1 TL’den dede de geçerli 100 TL olunca savitleniyor bakiyeye 100 TL hediye gibi birsey cektim kimlik doğrularım 20 dkkami sonranodedı ler 100 Tl
Yani yenıden üyelik açım tel no doğrulayın oyuna gırın ben eski üyelikle aynı bileğilerle üyelik actım