Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Kolaybet 50 FeeSpin yada 30 Freebet Deneme Bonusu

Exedll

TÜRKÇÜ TÜRKİYE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
470
208
43
Yalan site boşa üye olmayın. Adamlar ipden dolayı kazanç sildiler :)

Kerimtnc

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
94
36
18
Banka havalesi ile çekim yapmalısınız dediler zorla payfixe yatırdılar uzak durun bence

MODEL1903

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
425
238
43
Yanlış anlaşılmasın ama 2019 dan bu yana kolaybette oynarım ve bir gün olsun ne çekimim geç geldi ne de bir sıkıntı yaşadım sağlam sitedir hala da devam ediyorum oynamaya. Tek kötü yanı 4 saatte bir kere 10 bin TL çekiyordunuz şimdi 20 yaptılar ama günde 2 kere çekim toplamda 40 bin çekebilirsiniz tek kötü yanı bu onun dışında 4 senedir bir problem yaşadım dersem yalan olur..

ofli61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
276
96
28
Yanlış anlaşılmasın ama 2019 dan bu yana kolaybette oynarım ve bir gün olsun ne çekimim geç geldi ne de bir sıkıntı yaşadım sağlam sitedir hala da devam ediyorum oynamaya. Tek kötü yanı 4 saatte bir kere 10 bin TL çekiyordunuz şimdi 20 yaptılar ama günde 2 kere çekim toplamda 40 bin çekebilirsiniz tek kötü yanı bu onun dışında 4 senedir bir problem yaşadım dersem yalan olur..
Bu site çöp bilader

umutozbek

Toplam Kazanç: 1.450.000 TL
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,487
944
113
boşuna uğraşmayın ip diyip sildiler :D

besteaktass

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
754
281
63
İster inanın ister inanmayın daha yeni üye oldum ip olması imkansız ama benim bakiyeyi ip diye sildiler yani 150 TL yi odeyemeyen bir siteden ne beklersiniz bu parayı ödeyemeyen siteye 50 TL bile yatirilmaz .

Ekli dosyalar

sulo52

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
196
45
28
Screenshot_2023-12-29-15-12-47-774_com.android.chrome.jpgkolaybet saglam sitedir hicbir sorun yasamadim bu zamana kadar

besteaktass

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
754
281
63
Deneme bonusu 150 TL'yi ödemeyen sağlam sitemi olur

pandiktor

Tanınmış üye